Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokkat kérek? Bővebben bent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokkat kérek? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Na az van, hogy távkapcsolatban élek. Csak szombaton tudunk msn ezni. Irok neki ő meg marha lassan válaszol, mert játszik. Tul sokkat kérek hogy néha hagyja abba a játékot és gyakrabban irjon nekem???
2010. szept. 19. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kérsz kicsit sem sokat. Veled kellene foglalkoznia nem a gyökér játékával. Szerintem ez egy szerelmi kapcsolatban egyértelmű, hogy érted még ő fogja lerakni a játékait. Egész biztos, hogy úgy szeret ahogy megérdemled?
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kérsz sokat ő egy paraszt ha csak hetente beszéltek és akor sem tud rád figyelni nem tisztel.
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Funktasztikus ***** válasza:
lefogadom apasid Wow kocka:D
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem WOW ozik.:D
2010. szept. 19. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
De ember, távkapcsolatban vagy. Ráadásul személyes találkozó nincs is, csak netes, az is csak az egyik napon. Nem is ismeritek egymást. Mit vársz? Hogy majd abbahagyja a szórakozását egy ismeretlen miatt? Első 3 hozzászóló meg tanuljon meg olvasni.
2010. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, első kettő. Funktasztikusra nem értettem.
2010. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már.:@
2010. szept. 20. 18:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Többször is. Csak messze van. És nem vagyunk egymásnak idegenek.::U
2010. szept. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!