Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és nagyon jól megvagyunk. Viszont azt vettem észre hogy a haverjai nagyon befolyásolják, állandóan hívják bulizni, meg kocsmázni. Én még az elején megmondtam neki, hogy nem bírom a piát, meg a részeg discósakat, több ok miatt is. A barátom úgy tűnt megértett engem és nem is ment el velük sehova, azonban ők most nagyon megharagudtak rá. És látom a barátomon, hogy nem érzi jól magát így.

Engedjem el velük?


2010. szept. 19. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy a barátai meg köztem válaszon, de azt se akarom hogy folyton leigya magát. mert régebben előfordult sokszor, mióta együtt vagyunk azóta nem.
2010. szept. 19. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, hogyha a bnőm konkrétan megtiltaná nekem, hogy elmennyek a spanokkal bulizni ! Mi lenne ha egyszer te is elmennél velük ?
2010. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tiltottam meg, csak elmeséltem, hogy a családomban sok gond volt a piával.... és ő mondta hogy nem akar menni
2010. szept. 19. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, de ha emiatt rosszul érzi magát, mond meg neki, hogy néha mennyen el !
2010. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen haveros napja is, amikor elmehet, nem faggatózól, elvolt és kész. :-) Hogy ez melyik nap legyen, meg egy hónapban hányszor, abban egyezzetek meg! Mondjuk ragaszkodj ahhoz, hogy annyiszor visz téged valami különleges helyre, ahova szeretnéd, ahányszor ilyen haveros napot tart egy hónapban. Így te is jól jársz, mert lesznek különlegesebb randitok is. Kompromisszumot kell kötni, ez fontos. Ha mindketten tartjátok magatokat az egyezséghez, akkor ez a kapcsolat jól fog működni. A lényeg, hogy mindent előre le kell beszélni, és akkor nem ér senkit sem meglepi. Ja, és ha hagyod, hogy menjen, akkor utána hagyd másnaposnak lenni is, ne piszkáld. Ezt utálják, meg a faggatózást!
2010. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!