Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok, megszámol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, megszámoltam, eddig életemben kb.8 fiú tetszett, ebből egyel sem jött össze, semmi, tehát nem volt még barátom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Más lányoknál ez az arány kb. úgy alakul, hogy 8-ból 2-3 nem sikerül. Hozzáteszem nem plátói szerelmek voltak, mind tudta, hogy bejön nekem. Ami még fontos, olyan fiúknak tetszettem már akik nekem nem jönnek be, és egyáltalán nem vagyok ronda...sőt..
2010. szept. 19. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen fiúk jönnek be?
2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerinted? Metros köcsögök :D
2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem számolni kell őket, megcsókolni :)
2010. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól beszél a 3. válasz írója!!! :)
2010. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tölts föl egy képet és biztosan lesz vagy 10 jelentkező.
2010. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudja, hogy bejön neked nem jelent semmit... Sokszor nem hiszi el... Am mi lenne, ha nem várnál arra, hogy egy pasi mondja azt neked először, hogy szeretlek, hanem te tennéd meg az első lépést?!
2010. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok nagyon általánosítani, hogy milyen fiúk tetszenek, de nem fog meg semmi a mai divatmajmokban, inkább jobban bírom a rockereket, rastákat, hippiket, hosszú hajúakat, de ha bejön egy srác és ezek közül egyik sem jellemzi,...a lényeg, hogy valami megfogjon benne, hogy vonzó legyen.
2010. szept. 19. 19:23
 8/14 AVATAR282827 ***** válasza:
"nem vagyok ronda...sőt..." kíváncsivá tettél...de amúgy itt a mércén van szerintem a hangsúly...bár ha csatolsz egy képet többet is tudunk mondani, de vagy magasra tartod a mércét a srácoknak, vagy te gondolsz magadról egy kicsit többet mint kéne...nem tudhatjuk, meg azt sem hogy neked mik az igényeid...nem csak kinézetre gondolok...
2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 AVATAR282827 ***** válasza:
hát...úgy látom kicsit megcsúszott a netem, mert közben már nem 1 hanem egy halom iromány van itt...nah de egy kép akkor is jöhet...
2010. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok nyugi, csak nekem önbizalmam sincs :( 16/F
2010. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!