Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak olyan sráccal akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak olyan sráccal akit a barátnőtök, és még többen cikinek tartanak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mások ízlése alapján döntenék.
2010. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyannal járok. Bár nem cikinek tartják, csak nem szimpatikus nekik.
2010. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csakazért is
2010. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hah. Kupáld ki a csávót és akkor nem ciki. Ha beléd van zúgva, úgyis változtat magán a kérésedre.
2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg azért jár vele, m úgy szereti ahogy van, nem azért, h majd ő csinál belőlle olyat, ami mindnekinek tetszik.
2010. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sőt örülj neki hogy a barátnőidnek nem tetszik, legalább nem kell féltékenynek lenned.

második voltam

2010. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnői gondolom az öltözködése, frizurája miatt tartják "cikinek". Ezen a legkönnyebb változtatni, ettől még belül az marad aki.
2010. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem a barátnőim,ismerőseim véleménye alapján választok magamnak fiút.


Mondjuk azt már sokszor tapasztaltuk a legjobb barátnőmme,hogy fiúk terén az ízlésünk nagyon nem egyforma.Legalább nem fogunk pasikon veszekedni:)


Egyébként ha lenne egy fiú.Akivel megértenénk,szeretnénk egymást,de az ismerőseimnek nem lenne szimpi stb. attól még simán vele lennék.Számomra egy kapcsolatban az a fontos,hogy a két "főszereplő" mit gondol,mit érez és nem a barátok véleménye.

15/L

2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne az számítson hogy másnak ciki e hanem, hogy neked tetsszen ha nem tetszik ne járj vele ha tetszik akkor járj vele.. a barátnőd ha igaz barát megért, neki lehet hogy nem jön be... de ha neked akkor nincs semmibaj..:), és ki tudja... lehet hogy a srácot félre ismerik, de a döntés rajtad áll tégy úgy ahogy helyesnek véled.. (Y), én személy szerint ha nekem tetszene egy lány és a többiek cikinek tartanák még a legjobb barátom is... akkor is járnék vele hisz tetszik..:)


16/F

2010. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!