Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy szeressen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szeressen? Mindig csak féltékeny, vádol, és bánt.

Figyelt kérdés

annyira szeretem a barátomat, de ő nem lát túl soha azon, hogy kivel lépnék félre, meg ilyesmi. pedig miatta nem sminkelek, a hajam át kellett festeni barnára, mindent megteszek, hogy bazzon, szoknyában sem járhatok és mégis az van, hogy utálatos sms-eket ír, fenyegetőzik hogy ő is ezt fogja csinálni (ja írtam egy srácnak a neten, egy ismerős havernak egy szia, hogy vagy-ot)csakhogy neki ez pasizás, tehát, fenyeget, hogy ő csajozni fog.

van erre megoldás?


2010. szept. 19. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, az hogy kidobod. Aki ilyen betegesen féltékeny annak súlyos önértékelési problémái vannak. Sosem értettem hogy létezhetnek ekkora balfékek, na de azért te sem vagy egy észlény, hogy hagyod hogy a barátod megszabja milyen színű legyen a hajad, mit hordj..
2010. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindenre van megoldás. Erre konkrétan csak egy van: Elküldöd a pasit a p.csába. Ez neked kapcsolat? Hát nem értelek, hogy tudod hagyni hogy így uralkodjanak rajtad. De te tudod, ha te a csicskája akarsz maradni akkor folytasd csak ezt a kapcsolatot. Ez az ember nem normális, ez már BETEGES féltékenység. És az is nyilvánvaló hogy nem szeret téged, csak birtokolni akar.Nem tudom mégis mire vársz... nem fog megváltozni ebben biztos lehetsz. Sosem értettem hogy tud egy nő elviselni egy ilyen alakot, de úgy vagyok vele hogy aki hagyja hogy lábtörlőnek használják, az meg is érdemli.
2010. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

épp ez az

én azt szeretném, ha túl látna ezen a beteges féltékenységén és látná milyen szép a szerelem

2010. szept. 19. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
jesszusom... ez a fiú egy idióta. Ki kéne hogy rakd, mert mivan ha még rosszabbra fordul? ez nagyon gáz:s
2010. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ha rosszabbra tud fordulni, akkor jobbra is tud nem?

amúgy persze van nálam határ, amit átlépve kirakom

2010. szept. 19. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Több mint egy évig tűrtem egy ugyanilyen szitut. Életem egyik legnagyobb hülyesége volt. Nem változott egy kicsit sem. Ne várj semmit, dobd ki!
2010. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Ha már ide feltetted a kérdésed akkor jobban is teszed, hogy oda is figyelsz ki mit ír. Legtöbben nem azt írták, hogy meg tud változni. Tudod ahogy a mondás is tartja: "kutyából nem lesz szalonna!" Hát belőle sem lesz egy minta szerelmes fickó. Ő már ilyen marad és csak ennél rosszabb lesz. De ha te hagyod, hogy lábtörlőnek használjon és megszabja kivel, mikor, hol és mit tehetsz és vehetsz fel az már régen rossz. Tudod az ilyen kapcsolatból lesz majd az, hogy a családfő megöli, reszketésben tartja az egész családot. Ha te ezt akarod majd idővel akkor áldásom és ne nyavajogj, hogy milyen féltékeny is. Fogd fel ez NEM SZERELEM EZ MÁR CSAK BIRTOKLÁSI VÁGY NÁLA! 30N.

2010. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az igazság a legelszomorítóbb ezért nehéz észrevenni

de persze, hogy így komolyabbat nem akarok vele

2010. szept. 19. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Viszont én azt sem hiszem hogy te igazán szeretnéd őt. Mit szeretnél benne? Azt hogy megaláz, hogy szabályosan félsz tőle? Szerintem te is csak azért vagy vele, mert nem akarsz egyedül lenni. Egy ilyen állatot nem lehet szeretni. Én is voltam már hasonló kapcsolatban, igaz az ennyire nem volt durva, de tényleg nem változnak az ilyenek, legalábbis amíg nem szakítottam vele addig tutira nem, hiába sírtam, hiába fenyegetőztem szakítással, mindig visszakönyörögte magát, meg sírt, de a változás csak 1-2 hétig tartott. Ő sem fog változni, talán csak akkor, ha még néhány lány kirakja a szűrét, talán akkor átértékeli a dolgokat. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy dobd amilyen gyorsan csak tudod, annál hamarabb túlleszel ezen a hercehurcán.
2010. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

amúgy nem rég dobtam ki

most ott tartunk, hogy bizonyít

elmondtam neki, hogy ez nem szerelem, hogy most hirtelen hogy imádsz

az egy állandó, nyugodt dolog

most még azon van, hogy

"nyugodt vagyok, szeretlek""érted képes vagyok megváltozni"

erre szigorúan annyit írtam:

"remélem ez így is marad"

de tuti azért ír ilyeneket, hogy ne pasizzak.....

tartom a 3 lépést

2010. szept. 19. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!