Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? Mér csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Mér csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nemrég egy fiú még azt irogatta hogy így-úgy szeret,találkozzunk stb..bár mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk,ezt nehéz lesz megoldani..Viszont mostanába meg szinte le se szar..rossz kedve van mer történt vele valami amit nem mond el..de hát azér mégis..rosszul esik hogy most így nem törődik velem..ha viszont megkérdezem hogy zavarom e inkább hagyjam békén,akkor annyit mond h "te engem soha sem zavarsz tudod jól" .. tehát nemérte..lehet csak a rossz kedve miatt nem törődik vele?Érdemes "ráhajtanom" ? Vagy várjak amíg ő teszi ezt meg?Hogyan tudnék célozgatni neki finoman hogy talizzunk ?
2010. szept. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, hogy hány évesek lehettek, de bőven 20 alatt saccolom. Ilyenkor még kiforratlan mindenkinek a személyisége.

Ha szereted, hagyj neki időt, hogy magában rendezze el a dolgokat, legyél mellette ha kell, de ne ragadj a nyakán. Ha akar tőled valamit, elöbb utóbb úgyis felkeres és ő fog bocsánatot kérni, hogy f**sz volt.,

2010. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt kihagytam hogy kb már 1,5 éve szenvedünk egymással ilyen téren..de szó szerint, és egyszer már összejöttünk..de hamar vége lett mer mindketten úgy éreztük nem szeretjük eléggé a másikat..aztán rájöttünk hogy ááh ez mégsem így van miután nem beszéltünk pár hónapig
2010. szept. 19. 11:22
 3/3 anonim válasza:
Szerintem üljetek le beszélni,hátha elmondja ha kitartóan kérdezed ha viszont nem jön be "hajts rá" aztán meglátod mit szól hozzá.
2010. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!