Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jól kijövök egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól kijövök egy lánnyal, de attól tartok ha összejövünk akkor nem tudunk eleget találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk egymással, csak ő messze lakik (170km) és a körülöttem lévők is minden hülyeséggel tömik a fejem hogy így nem működik meg vigyázzak vele meg mittudom én. Félek hogy nem működne a dolog mert keveset tudnánk találkozni. De én valamikor meg mégis hiszek.benne. Most mit tegyek?
2010. szept. 19. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem akár minden hétvégén tudnátok találkozni, a vonat az gyorsan lent van és ha szeretitek egymást akkor meg úgyse számít...
2010. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vonat 3 óra általában, csak ha mondjuk egyikőnknek dolga van hétvégén akkor meg nem tudunk találkozni :( . Amúgy 17/F
2010. szept. 19. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudhatod elore. ha meg sem probalod, akkor meg sose tudod meg. meg kell beszelni ezt a tavolsag dolgot, nem kell semmit igerni a masiknak, aztan majd lesz ami lesz. egy eselyt azert lehet neki adni szerintem.
2010. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm 200+ kilóméterre lakik. És ez bármennyire is nem tetszik, szeretem, úgyhogy ki kell bírnom, hogy havonta átlagosan 1,5-szer találkozunk. Nem is tudunk minden nap kommunikálni.

És akárki mondhatja a hülyeségeit, sőt egy darabig hallgattam is, ettől nem fogom kevésbé szeretni.

19/F (másfél éve tart)

2010. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ez segített nagyon is :), többieknek is köszönöm!
2010. szept. 19. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Most jöttem össze egy lánnyal, aki 180 km-re lakik. Mi sem fogunk minden héten talizni, de eddig semmi gond :) Senkire ne hallgass, ha szimpi, mindenképpen próbáld meg. Nincs vesztenivalód :) Sok sikert ;)
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!