Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Most mit csináljak? Nem tudom öt elfelejteni

Figyelt kérdés
van az exem (ö vollt az elsö nagy szerelmem) aki családtag de nem vérszerint. hanem az ö anyukája anyum legjobb barátnöje és igy ö lett a keresztanyám:S szoval nem véreszerinti rokonok vagyunk. ö viszont mondta nekem 2honapja h szakitsunk mert beleszeretet a legjobb barátnöbe:S és én még mindig nagyon szeretem és nem tudok egyszerüen más fiura ránézni. de nagyon rosz mert minden családi eseményen találkozunk és néha hoza magával az uj barátnöjét is vagy pedig esetleg az utcán meglátom öket együtt nagyon rosz érzés...:S de egyszerüen nem tudom igy öt elfelejteni h ilyen gyakran talizunk. szerintetek hogy tudnám öt elfelejteni végleg? egyáltalán lehetséges a legelsö nagy szerelmed igy elfelejteni?:S 17/L az exem 23
2010. szept. 19. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Huhha,nem lehet könnyű..De nyugi,elmúlnak az érzések egy idő után és nem úgy fogsz rá gondolni,hogy Ő életed legnagyobb szerelme.Nézz szét a világban,ismerkedj stb.Elfelejteni meg sose fogok az együtt töltött perceket,csak másképp tekintesz majd rá. :) Sok sikert! (amúgy azt hozzá tenném,hogy erre gondolhattatok volna akkor is,mielőtt összejöttetek :S )

18/L

2010. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az lehet h gondolnunk kelet volna akor is erre:S csak hát a szerelem nagy volt köztünk és akkor nem gondoltunk olyanra h mi lesz akkor amikor szakitunk mert ugy voltunk vele h örökké együtt meg ilyenek:S igy ezen nem gondolkoztunk soha:S
2010. szept. 19. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeruntem csald meg a helyesírási kéziszótárral. Hidd el mindenkinek jobb lesz.
2010. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát most nem a helyesirásrol van szo szerintem.. de amugy a te helyesirásod se tökéletes. na de ezen most nem fogok vitázni veled
2010. szept. 19. 11:45
 5/9 anonim válasza:
Az első szerelem..... nekem lassan egy éve h vége, persze másképp gondolok rá most mint korábban, de az emléke örökre bennem fog élni. Még ma is hiányzik, de már jóval kevesebbet gondolok rá.
2010. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen le kéne redukálnod nullára a találkozásaitok számát.
2010. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első szerelem... Milyen szépen hangzik. Pedig szinte mindig fájdalmat okoz. Nekem is az volt. Akkor azt hittem eljött a világ vége. Ma boldog házasságban élek, és újra szép az élet. :) Biztosan tudom, te is rátalálsz majd az igazira. Csak el ne szaladj mellette. Sokan így rontják el...
2010. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pomat válasza:

Az idő a legjobb gyógyír:-)))))))))) Hidd el elmúlik!


Éld az életed, és tényleg ismerkedj, és mesélj neki az új barátaidról, kapcsolataidról. Meglátod másként fogod érezni magad, ha már ilyenekről tudsz beszélni, és közben jól húzd ki magad, hogy milyen ügyes voltál:-))


Éld meg az érzéseidet és örülj, hogy átélhetted, hogy gazdagabb lettél ilyen tapasztalatokkal. Ne vissza nézz, hanem előre és lépj tovább. Első lépések nehezek, de egyre könnyebb. Jön más nefélj, aki majd elsöpri ezt az érzést, aki tényleg melletted marad. Ő nem maradt veled mert nem ő az igazi! :-)

2010. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:) hát nehéz lenullázni a találkozások számát mert h családtag igy joformán lehetetlen:S
2010. szept. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!