Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogyan tovább?

Figyelt kérdés

szakitott velem tegnap a barátom.. mert hmár nem bízik bennem. csináltam vmi nagyon nagy hüyleséget beléptem az msn ébe és láttam h egy lánnyal beszélget és h oylanokat ír neki amit nem szabadna. ezután ezt elmondtam neki mert nem akartam h hazugság legyen a kapcsoltaznk ere ő szakitott velem, mert már nem bízik meg bennem.:( sajnálom h beléptem de már nem ez volt az első eset h hazudik nekem.

szerintetek h nyerjem őt vissza?


2010. szept. 19. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Még neki áll feljebb?! Hát ez jó! Én annyira nem tepernék utána, majd lesz helyette jobb!
2010. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Szerintem ne akard visszanyerni... ha a hátad mögött másik lányokkal kavargat és még ő szakít veled ezért hát komolyan mondom hülye vagy ha tepersz érte. Nem szép dolog, ha valakinek belépünk az msn-jébe, mert az csak rá tartozik ez tény, de az ami ő tett még csak nem is hasonlítható a te "bűnödhöz" úgyhogy szerintem hagyd ezt a fiút, nem érdemel meg téged!

2010. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te semmilyen hibát nem követtél el,főleg ha ez nem az első eset volt.Ha ezért szakított veled,akkor nem is szeretett annyira.Ne alázkodj meg,az ilyen ember nem érdemel meg téged.
2010. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod egymástól függetlenül írtuk,hogy nem érdemel meg téged.Lehet benne valami.
2010. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az jutott eszembe, hogy ez csak egy színjáték, hogy Te legyél a hibás a szakításért.

Te ezek után még meg tudnál bízni benne? Nem motoszkálna benned örökké, hogy vajon most kit fűz?

2010. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban intim szférába nyúltál bele, de megvolt minden okod rá és igazad is lett. Anno Én is ugyan ezt tettem, mert a volt barátnőm más hapsikkal beszélgetett elég intim érzelgős témákban. Megmondtam neki, hogy felejtsük el egymást. Az ilyen kapcsolatnak semmi értelme.
2010. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy ő nem bízik benned. Nem lesz kár érte.
2010. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!