Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a pasid de senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a pasid de senki nem hiszi el mit teszel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
le kell cserélni olyanra aki nem üt meg.ha egyszer megtette máskor is meg fogja tenni.
2010. szept. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itt szerintem nem csak a pasival van a probléma. Nyilván megvan annak az oka, hogy senki nem hisz nekem. Ha velem ilyesmi történne, nem tudom elképzelni, hogy bárki is arra gondoljon, hogy csak kitaláltam...
2010. szept. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A baj hogy mindewki azt hiszi kitaláltam
2010. szept. 19. 06:29
 4/5 anonim ***** válasza:

És mennyire volt komoly a szitu,és az ütés.Mert ha nem annyira,akár vissza is üthettél volna.Nem hiszem hogy komoly dologért kaptál ki,még tetszett is volna neki hogy egy tökös macája van,és elröhögtétek volna az egészet.

Viszont ha véresen komoly volt,akkor mondd meg neki hogy még egy ilyen,és vége.Az hogy mások mit hisznek,teljesen mindegy.Nem az ő kapcsolatuk,hanem a tiéd.

2010. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne higgyék el. Nem kell az áldásuk ahhoz, hogy szakíts.
2010. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!