Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a legjobb barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a legjobb barátod összejönne az anyukáddal?

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult, mert a legjobb barátom ráadásul egy lány, akinek az anyja tetszett meg még régebben. Akkor nem gondoltam hogy lehetne köztünk bármi komolyabb is.

Közben ez a lány nyáron elment dolgozni a Balatonra, viszont tartottam az anyjával a kapcsolatot, aki nem rég vált el és gondolom szüksége volt valami támaszra is. Naponta-kétnaponta feljártam hozzá és főleg beszélgettünk, de volt hogy főzött nekem vagy elmentünk valamilyen programra is néha. Aztán elmondta tegnap hogy szerelmes lett belém és szeretné ha összejönnénk.

Közben a barátnőm is hazajött a suli miatt, szóval már nem találkoztunk az utóbbi időben úgy mint korábban, de a lánnyal még barátok vagyunk. Én és a lány 18-18 évesek vagyunk, az anyuka 39.

Mit tegyek?


2010. szept. 18. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ja.xD de attol függ milyen a haver.
2010. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fekudj le vele. Olyan elmenhben lehet reszed, amit egyik 18 evestol sem kapsz meg.
2010. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Funktasztikus ***** válasza:
huhu hogy örülnék ha a legjob barátom lett az apám.::Dbennem megálna az ütö az biztos tetszik a mami?
2010. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Húha. Csajszinak el ne mond semmi féle képpen :D
2010. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:
mekkorát röhögnék ha a csajnak is bejönneXD megnézném.::D
2010. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:

elképzelem....:

-de anya én láttam meg hamarabb ez nem ér:D

-de kis lányom én vagyok az idösebb..::D

2010. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eléggé zavarna.

És szerintem a baráti kapcsolat megrontója lenne ez.

2010. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én tuti kiakadnék :O:O

nemtudom, ha mindenképp csinálni akarsz vmit anyucival vigyázz, h a lány ne tudja meg...

2010. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
dugnák vele aztán kész rakd meg
2010. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ENGEM ROHADTUL ZAVARNA. de ha neked így jó, akk csinálj , amit akarsz, ne más mondja meg... :)
2010. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!