Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem nála? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? (lent)

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy fiúval és jártunk is aztán meg szakítottunk mert többen azt mondták a szakítás elött és után is hogy csak átvert.. aztán meg megkérdezte hogy megpróbáljuk e újra..én azt mondtam hogy biztos átver megint aztán ő letagadta és mosolygós arcokat irogatott.. aztán azóta nem is nagyon beszéltünk ez kb másfél hónapja volt..lehet még nála esélyem? mit csináljak hogy magambabolondítsam vagy féltékennyé tegyem?
2010. szept. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ha elutasítottad most miért akarod magadba bolodnítani? te hülye vagy már bocs...ilyenek a lányok, meg kell őket jól b*szni aztán meg otthagyni mint kutya a sz*rát
2010. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
próbáld magadba bolondítani, s ha nem megy tedd féltékennyé, de ha már nincs beléd bolondulva, nem lesz féltékeny.
2010. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem azt a fiút!komoly válaszokat kérek! az előzőt köszönöm de még bőven kellene tanács :)
2010. szept. 18. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed nála,ez a vonat elment.
2010. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én ha a fiú helyében ennék jól pofánrúgnálak...csak azért szakítasz valakivel mert más azt mondja hogy átver utána meg vissza próbál szerezni te 2 hétig le se sz*rod aztán meg vissza akarsz menni hozzá...hát te nagyon hülye vagy



hú de felidegeltem magam rajtad...

2010. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem én rúgtam ki.. amikor azt mondta nekem telón h annyáék nem engedik ki és aztán találkoztunk az uccán ő röhögött rajtam... én nem rúgtam ki hanem csak otthagytam..
2010. szept. 18. 21:00
 7/9 A kérdező kommentje:
lécci külgyetek még válaszokat
2010. szept. 18. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

soha senkire sem hallgatnék ilyen dolgokban, csak személyesen keresném meg az igazságot. A hiszékenységed lett a veszted, és a BIZALOM HIÁNYA.Soha sem voltál a partnere.

Így elidegenítesz mást is magad mellől majd, ha pletykákra alapozol. 2x-i átb@szás után még vissza akarod kapni? Vicces vagy! Ha visszamegy, akkor meg ritka bolond.

2010. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"szakítottunk mert többen azt mondták a szakítás elött és után is hogy csak átvert.."

"Én nagyon szeretem azt a fiút!"

Csak én érzek ebben ellentmondást?

2010. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!