Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretengem senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretengem senki?

Figyelt kérdés

miért van az hogy körülötem mindenkinek barátja és barátnöje van és én pedig csak nézem és halgatom hogy mások milyen boldogok miért van ez és én nem vagyok sem csunya sem buta.kérlek segitsetek mittehetek hogy engem is észrevegyenek?

14/L


2010. szept. 18. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek minden nőt :)
2010. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Ha magadat nem szereted, akkor másoktól hogy várhatod el hogy szeressenek?!


2. 14 évesen sok lányban megfordulnak ilyen felesleges és önpusztító kérdések! :)


Én szeretlek! :) Mostmár jobb?


Túl sokat aggódsz! Legyél optimista! Ha meg nagyon kell már fiúznod, akkor vigyázz hogy ki ne használjanak! Bár ha mégis az kell azt itt sokmindenkitől megkaphatod. :)

2010. szept. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mert csak te egyedül szeretheted magadat
2010. szept. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!