Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti nem vagytok érzelem kimutatós típusok, akkor ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Én L/21 vagyok, ő 24 éves. Négy hónapja járunk, de már korábban is taliztunk, beszélgettünk többet. Én úgy érzem, már eléggé kötődöm hozzá. Ő nem szokott arról semmit mondani, hogy mit érez irántam. Úgy érzem, kedvel, szívesen van velem, de hogy ennél több van-e a részéről, azt nem tudom. És úgy érzem, nem is olyan típus, aki ilyesmikről beszélne.


Én úgy érzem, szeretem. Ha ezt megmondom neki, akkor azzal elronthatom a dolgokat? Vagy ebben nincs olyan, hogy korai? Ja és elég lírai típus is vagyok, ha éppen rám jön. Írtam már több verset is, amihez ő adta a lendületet, és zömében arról szólnak, mit is jelent ő most nekem. Rossz húzás lenne megmutatni őket neki? Szívesen tenném, elvégre ő ihlette őket. De bizonytalan is vagyok, annyira nem szokott az érzéseiről beszélni. Szerintetek ez rosszul is elsülhet, és zavarba is hozhatom velük?


2010. szept. 18. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha Te kis érzelmes vagy,Ő meg egy igazi bunkó,akkor nagyon ráfázhatsz.Jobban jársz,ha még egy ideig nem adod ki magad.Tapasztalat.
2010. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ne mindjárt a versekkel kezd. de simán elmondhatod neki a megfelelő pillanatban. azért csak látszik rajta, hogy érez, még ha nem is mondja. hogy néz rád, hogy ér hozzád... mi fiúk nem beszélünk olyan sokat. főleg nem érzelmekről.

24F

2010. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen... én is gondoltam rá, hogy a verseket amolyan lerohanásnak venné, meg amolyan felhívás keringőre dolognak, hogy ő is mondjon már valamit. Kikényszeríteni meg nem akarok belőle semmit, na meg elijeszteni se:S. Azt is tudom, hogy olyan is van, akinek jóval több idő kell, hogy komolyabb érzési is legyenek már.
2010. szept. 18. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
ő attol mert nem beszél rolla vannak neki is érzései szerintem nyugodtan mutasd meg neki a verseket nem fogja leharapni a fejed :D sajnos én is ilyen vagyok h nem nagyon tudom ki mutatni az érzelmeimet:S 21/f
2010. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
hmmm..Én fiú vagyok és elég érzelgős tipus....
2010. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 komasa ***** válasza:
Arra nagyon vigyázz, hogy amikor először mondod neki, hogy SZERETLEK akkor az esetek többségében azt a választ kapod, hogy ÉN IS, ez nem biztos, hogy igaz! Azt mondja, amit hallani szeretnéd! Sajnos a nem túl érzelgős pasik ilyenek. Ha nem túl érzelmes típus, akkor a versekkel nem fog tudni mit kezdeni, egyenlőre hagyd, hogy alakuljanak még a dolgok.
2010. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerü a dolog,lazán rávezet,milyen filmeket szeret,aztán mondod én szeretem a romantikus filmeket is,és leveszed mi a reakciója,ha ő nem szereti akkor hagyd a fenébe a dolgot..
2010. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, arra is gondoltam, hogy még hagyni kellene alakulni a dolgokat. Ám nem tudom... ha nem mondok ki valamit, amit érzek (akkor is, ha az pozitív dolog), akkor az nem ugyanúgy félre vezetés? ...Persze az is lehet, hogy jobb, ha egyelőre csak kimutatom. Utolsó válaszoló, ezt a filmes dolgot nem értem igazán.
2010. szept. 20. 10:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Annyit akart írni evvel a filmes dologgal, hogy ha nem szereti a romantikus filmeket, akkor hagyd a fenébe a srácot. Baromság, ne foglalkozz vele. Ne azért dobd, mert nem szereti a romantikus dolgokat, hanem azért, mert nem hozzád való.


De még mielőtt megtennéd, valamit véss az eszedbe. Ma úgy nevelik az embereket, hogy ne mutassák az érzelmeiket. A suliban is ezt kapják. A másik, ami nagyon fontos: fogd vissza magad, mert elijesztesz másokat. Pláne ha még nem is vagytok egy pár. (Az írásodból azt veszem le, hogy még nem, csak alakul.) Én férfi létemre (25 év) nagyon érzelemes vagyok. Viszont azt is tudom, hog minél érzelmesebb, szenvedélyesebb valaki, annál nehezebb vele lenni. Mert az érzelmekhez a jó is és a rossz is hozzátartozik (együtt). Nem csak a jó, amit a romantikus filmek 100%-a mutatja. Akiben valaki iránt csak az egyik érzés van, ott baj van.

2010. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A lányoknál kiskorukban nem tanitják meg megörizni aduikat és nem kimutatni szeretetüket.

A kisfiúk viszont igy vagy úgy eltanulják a minden hájjal megkent fickók trükjeit,s amikor

felnőnek,képesek közömbös arccal,összeszoritott állkapoccsal járni-kelni,és szerelmi ügyekben

megörzni a kontrolt érzelmeik felett.Ezért mindig az a látszat,mintha a nők futnának a férfiak után,

és nem forditva. A valóságban ez nem igaz,de a férfiak jobban el tudják hitetni. A férfiszivek is

dobognak,ha szerelembe esnek - csak nem olyan nyiltan -, mint a női szivek.


Gyakori eset, hogy amikor egy férfi meg egy nő szerelmesek lesznek egymásba, a nő hátrányos

helyzetben van. Ő az, aki szorongva kérdi: "Vajon fel fog-e hivni?" "És ha egyszer csak már nem szeretne?"

Eszébe se jut , hogy a férfi talán éppúgy szorong, mint ő, hisz oly nyugodtnak és gondtalannak tünik.

Egész egyszerüen pszichologiai előnyben van vele szemben.

2010. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!