Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is volt, hogy barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt, hogy barátságból lett szerelem?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? És a véleményetek szerint végülis jó vagy rossz dolog?
2010. szept. 18. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem most így van, és nagyon jó, mert így már ismertük egymást. Véleményem szerint sokkal jobb.
2010. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát... igazából barátságnak indult,msnezgettünk minden, aztán tali ,nem randi volt, és azon a talin megismertük egymást és aztán midn2 en elgondokodtunk h többet akarunk a másiktól és még mindg járunk :)
2010. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt igen. amíg a barátság volt nem volt semmi, nekem volt kapcsolatom, stb aztán amikor azzal szakítottam akkor elkezdődött valami amiből hamarosan szerelem lett :) mondjuk a baj az volt h a kapcsolatban ismertem meg igazán, h nem az az embert ismertem amilyen valójában, így megszakadt a barátság is , kapcsolat is. de amíg tartott a kapcs. addig az eddigi legjobb volt:)
2010. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: jah és jelenleg is ez van egy másik sráccal, csak egyenlőre nem teljesen viszonzott, nem tudja mit akar..:(
2010. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenben részem. Hát én nagyon kevés jót láttam benne. Jó,hogy ismeritek egymást,meg ilyesmi,de ha szakítotok...nálunk semmi nem olyan,mint volt. Mellesleg annyi mindent beszéltünk már akkor meg,szinte mindent tudtam róla,hogy semmi újról nem tudtunk beszélni. Jó tudom,ez a hibánk is volt,de ez van. :S Óvatosan vele. Van akiknél bejön,vagy akiknél nem. :)
2010. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a barátaim nem vonzanak. Nem a tudat miatt, hogy ő egy barát, hanem amúgy is, nem jönnek be, csak barátnak.
2010. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a mostani szerelmemet már kicsi kora óta ismertem,jóba voltunk.aztán ahogy egyre nagyobbak lettünk kialakult a szerelem=)
2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt... de :/ sajnos nem tartott sokáig mert ismertem már mindenét,és elég kevés idő alatt egymásra untunk.

meghát... én féltem ettől is, ha járni fogunk,elveszítem a barátságát... és elveszítettem... ha találkozunk az utcán köszön,és átmegy a másik oldalra... :/

2010. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!