Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csóknál be kell csukni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csóknál be kell csukni a szemem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:41
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
45%
Be kell kancsalitani nagyobb a siker ha alapból kancsal vagy
2010. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott,mert ha egymást nézitek közben az igen idétlen XD
2010. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sose tudom sokáig csukva tartani.Mindig megnézem,hogy ö néz vagy becsukva csokol...21L.
2010. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez pszichológia... ha becsukod a szemed azzal azt mutatod, hogy csak rá koncentrálsz, nem érdekel a külvilág, nem nézed hogy ő mit néz, vagy hogy titeket ki néz, vagy hogy a háta mögött ki áll, csak arra tudsz gondolni amin éppen átesel... ez olyan mint ölelésnél, ha nyitott szemmel ölelsz meg valakit akkor az nem egy komoly érzelmes ölelés, ha csukott szemmel akkor már szeretet vagy bánat komolyan közrejátszik, és ez tudat alatti, ezt majd figyeljétek meg!
2010. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csúnya, akkor nem árt..


Komolyra fordítva:

Egy barátnőmnek gyönyörű szeme volt, és csók közben külön élvezet volt a nyitva hagyott szemébe bámulni, erotikus látvány volt a szeme is! Persze ez nem mindig van így.

2010. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én egyszer kinyitottam közben, de nem volt jó élmény :]

inkább csukd be! úgy a romantikus, meg sokkal inkább 'átérzed' :D

2010. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!