Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de neki nem tetszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba, de neki nem tetszem. Mit csináljak?

Ha valaki tud segíteni azt megköszönném!


2010. szept. 17. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismertesd meg magad vele, mutasd meg neki , hogy ki vagy es aztan lehet, hogy valtozik a leanyzo gondolatai rollad.Bokolj neki udvarolj.
2010. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez van , felejtsd el . Gondold azt , hogy nem tudja hogy miről marad le.
2010. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Nos én magamból indulok ki:)

Szóval, ha én tetszem egy fiúnak,de nekem egyáltalán nem akkor nálam semmi esélye,és inkább felejtsen el,max.haverság lehet. De ez most én vagyok,mert én nagyon ideges vagyok az ilyenektől..ez egy rossz szokás nem minden lány ilyen.

De előbb derítsd ki hogy tényleg reménytelen-e a helyzet,beszélgess vele stb stb.

Vagy már tudod h biztosan nem tetszel neki?

Ha itt vagy még akkor írd le h mi volt..persze ha van kedved:P:)

2010. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, persze. De még ennyire senkibe se voltam szerelmes. Ő AZ IGAZI!!!
2010. szept. 17. 22:09
 5/21 anonim válasza:
felejtsd el
2010. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Öreg, felejtsd el, a legtöbb lánynál úgy van kb mint ahogy a 3. írta. nincs értelme reménykedni. az csak neked rossz. lépj tovább , mondom ez van. van 1201202210120202 másik lány
2010. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki hogy szeretem, de ő azt monda ő is engem egy nagyon picit. Mondtam neki hogy miért?? Azt mondta, mert hogy nem tetszem neki. Már 1 éve ˝barátok˝ vagyunk. És mindig azt mondja hogy az ő régi szerelme így meg úgy.. Próbálkoztam ajándékkal, de nem.
2010. szept. 17. 22:12
 8/21 anonim ***** válasza:

Mennyire ismered? és mióta?

megkérdezhetem hány éves vagy?:)

2010. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ő 13.
2010. szept. 17. 22:13
 10/21 anonim ***** válasza:

jah értem.

ha 1 éve ez van akkor reménytelen, szerintem keress mást,egy olyat aki szeret:)

az ajándék nem mindig válik:S megint csak magamból indulok ki,mert én attól rosszul vok:S:D

de komolyan...nekem rossz a személyiségem kicsit csak aki teccik az:S lehet ez a lány is olyan mint én:O :P

am meg ha szerelmes akk téll.nem sok esélyed van=/

2010. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!