Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar a srác? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar a srác? Mindig mást mond.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, akit tavaly ismertem meg. Sokáig találkozgattunk, és le is feküdtünk egymással,azt is mondta, szeret. De egy gimibe járunk, és minden nap találkozunk. Az elején még nem akarta, hogy bárkinek is elmondjam, és én megértettem. De egy idő után sok lett, és azt mondta ő nem is akar semmi komolyat. Utána fél évig nem is beszéltünk, de mostanában megint elkezdett keresni. Én először próbáltam lerázni, nem akartam belebonyolódni egy ilyen "kapcsolatba". De egyáltalán nem akar békénhagyni,és ezt mondta addig nem is fog, amig nem találkozgatunk megint. És hogy lehet, hogy most több lesz belőle.. érdemes ebbe újra belebonyolódni, vagy inkább hagyjam mert nem éri meg? :/
2010. szept. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
"találkozgatás" alatt szexet kell érteni?
2010. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már mindent odaadtál,mégis kevés voltál neki annak idején.Most is kevés vagy,de úgy látszik kell neki valaki,akit tömködhet,különösebb felelősség nélkül.Ezt a "lehet, hogy most több lesz belőle",csak azért mondta,hogy felébressze benned a reményt,és beadd a derekad.Ha egy felszínes kapcsolatra vágysz,amolyan ágyas státuszra,akkor menj bele.Bármikor szakíthat veled.De ez már önmagában is megalázó hogy azt mondja: "lehet".Olyan mintha rá lennél szorulva,és nem találnál magadnak rendes fiút,ő pedig nagy kegyesen megigéri,hogy"lehet, hogy most több lesz belőle".És még elvárná,hogy tapsikolj örömödben.
2010. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tart elég jó nőnek, hogy felvállalja a kapcsolatotokat, de a farkát szívesen mártogatja benned, ha éppen nincs más.


régebben én is tartottam egykét ilyen barátnőt. csak úgy sportból, h ne menjek ki a rutinból. Az a poén, hogy tudják nagyon jól, úgyse lesz köztünk semmi, de mindig kötélnek állnak. Te is ilyen leszel.

2010. szept. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!