Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre. Van egy munkatársam, akiről nem tudom eldönteni, hogy vonzódik-e hozzám, vagy csak szimplán kedves akar lenni velem. (Alapból egy kedves férfi.) Szóval, amikor kettesben vagyunk, beszélgetni próbál velem, megérinti a karom, kér, hogy maradjak, de a többiek előtt nem vállal fel, olyankor szinte nem is lát engem. Köszönöm a válaszokat. Nem voltam még ilyen szituációkban, mi ez? Köszönöm a válaszokat. 24/N.
2010. szept. 17. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy nős,és titokban akar szeretőt találni magának.
2010. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100%, hogy nem nős.
2010. szept. 17. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
valami miatt akkor sem akarja nyiltan felvállalni,hogy érdeklődik irántad.
2010. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom, hogy ugrasszam ki a "nyulat a bokorból", hogy megtudjam miért viselkedik így velem. Nem akarok beégni...
2010. szept. 17. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd meg pl.egy kávéra.ha elfogadja,legközelebb már ő fog meghívni.
2010. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő hívjon meg férfit italra? Ne égesd már magadat. Próbálj meg a problémádról elbeszélgetni vele és akkor kiderül az igazság. Ha nem kérdezel akkor kár találgatásokba bocsátkoznod mert akkor magadnak fogsz be etetni olyan dolgokat amik nem is lehetnek igazak. Kérdezz rá addig amíg egyértelmű választ nem kapsz
2010. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Ha beszélek vele nyíltan az ugyanolyan gáz, mert másnap ugyanúgy be kell mennem és egy légtérben dolgozni vele és akkor, hogy nézek a szemébe, ha negatív választ ad és jól félreértettem a jelzéseit. Ez is meredek, mert ez egy kis közösség és mindenki rólam pletykálna...
2010. szept. 18. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!