Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez a srác?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy hete ismerjük egymást. Azóta sokat lógunk együtt a suliban. Mellettem ül. Sokat beszélgetünk. Az első napokban állandóan kereste a tekintetemet. Nézi a számat, amikor beszélek, vagy csak úgy minden ok nélkül nézzük egymást. Megőrjít a tekintete. Kezdek beleesni. Ezért kicsit visszafogtam a helyzetet, mert még korai lenne egy hét után és nem is tudom, hogy ő mit érez. Megkérdezni nem akarom, nem lenne helyes. Ajj csak ne nézne úgy... Mi akar lenni most ez? :D
2010. szept. 16. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:

b@zz mi az, hogy mi akar lenni? Gondolom igen csak tetszesz neki, különben lesz**na, nemde?

Ne zárkózz el, élj a lehetőséggel!

2010. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy visszafogtad?Ki mondja hogy 1 hét után még korai lenne az hogy tetszetek egymásnak? Ha egyértelműek a jelek és bátor vagy hívd el te vhova, ha nem mered akkor hagyd hagy follyanak a dolgok, de ne "fogd vissza" magad.Én fiú vagyok és biztosan úgy érezném, hogy valami nem stimmel, ha eddig szemeztünk most meg próbálsz "menekülni".
2010. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok, akkor nem menekülök. De am nem is menekülök. Csak nyomulni sem akarok, meg nemtudooommm. Ha tudnám, mit kellene tennem, nem írtam vna ki a kérdést...

Jah és 18 vagyok :$

2010. szept. 16. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
neked meg kell adni a zöld utat. Addig piros lámpa van a srácnak, míg nem látja rajtad, hogy lenne esélye, vagy te is felfigyeltél rá. Ez kétesélyes, neked is mutatni kell, hogy igen, ln is szeretnélek megismerni. Ennyi. A megismerés része a srác feladata.
2010. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szurkolok nektek :D
2011. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!