Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretne tőlem? Kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem? Kapcsolatot, vagy csak ágyast?

Figyelt kérdés
Egy ideje szünet volt a kapcsolatunkban a barátommal,de mivel megmondtam neki, hogy nem bírok tovább várni,mert hogy ő váratott, hogy gondolkodik!Sokat veszekedtünk nagyon ezért ment tönkre.Hozzá kell tegyem nőre gyanakszom erősen még plusszban.sőtt biztos vagyok benne, csak még nem volt konkrét tetten érés.Tehát én besokaltam azt mondtam vége!Megírtam az üzenetet, válaszonn hogy kellek e vagy sem,mert úgy éreztem egy ideje hogy csak a szexért jár hozzám.Most oda mondogattam,hogy meguntam vége, és jött az üzenet,hogy szeret,nem akar elveszíteni,és ne csaljam meg,meg hogy hiányzom és ideges miattam hogy hol vagyok.Ez csak valami etető duma?vagy tényleg most elő jöttek az érzései,hogy mégis kellek,vagy tudott dönteni kettönk közül a másik csaj és én közöttem?Nem tudok mire gondolni,mert ha szexben együtt voltunk utolsó alkalommal is azt éreztem,hogy nagyon szeret.Puszilt,ölelt,jobban mint az utóbbi időben,és nem egyszer mondta hogy nem akar elveszíteni,mert tudja hogy megbánná.és az ágyban is mondta hogy imád!Akkor mi van ilyenkor?Csak játszik velem?Holnapra van randink,és írta az üzenetet,hogy ne csaljam meg,meg,hogy hiányzom!valami érzés még van benne?de ha csak szexre kellenék mit foglalkozna vele,hogy merre járok.nem igaz?
2010. szept. 16. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg aztán kiderül.Énis voltam így hogy majdnem elveszítem a bnőm és olyankor tényleg előjön hogy áhh nemakarom nagyon szeretem stb stb nekem nemlett utána hoszú kapcsolat belőle.....Szerintem próbáljátok meg :)
2010. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!