Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje tervezzük a barátommal,hogy összeköltözünk,(távol lakunk egymástól),és most jópár év után,végre van lehetőségünk,nagyon boldog vagyok,viszont ahogy közeledik az "idő",úgy szorongok is kicsit,félek,nem tudom,mindenféle érzés kavarog bennem.

Ez normális?

Fiatal vagyok még,és kicsit félek ettől az "önállóságtól"is,meg persze,hogy sikerül-e,minden rendben lesz-e,gondoltam arra is,milyen lesz majd,mennyire hiányzik majd a megszokott itthoni életem.

Bizonytalan lennék?

Normális,hogy ezt érzem?


2010. szept. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19
2010. szept. 16. 22:03
 3/4 LunIstar ***** válasza:

Természetes érzés, mondjuk én picit hanyagolnám méga dolgot... (mondjuk 23-ig)


Bár ha sikerül, akkor felgyorsulnak a dolgok, és kiderül, h összeilletek-e

2010. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyviri ***** válasza:
Természetes, hogy szorongsz. Nagy változás lesz az életedben, és te is tudod, hogy talán nem lesz teljesen zökkenőmentes. De még mindig szerencsésebb így belevágni, mint azzal a meggyőződéssel, hogy minden tökéletes lesz, és te nem tévedhetsz, mert akkor az esetleges nehézségek sem fognak teljesen váratlanu érni. Arra azonban ügyelj, ha költözöl, ne égess fel minden hidat a hátad mögött, mert nem árt az embernek, ha van egy biztos pont a háta mögött, még ha nem is kell azt használnia.
2010. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!