Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hianyzik a sex, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szertem a parom,csak sajnos szamomra nagyon keves a sex,jo ha ha heti egyszer de akkor is en kezdemenyzek.mindig azt mondja hogy faradt,de hat egyutt dolgozunk akkor en is faradt lehetnek.rengeteg vitank van ebbol .mar ha csak erzem hogy kivanom ot ideges es ingerlekeny leszek mert tudom hogy elutasit.sajnos nem erti meg azt mondja engem a dugason kivul mas nem erdekel,pedig nem igaz,csak szeretnem ha legalabb hetente ketszer szeretkeznenk es nem kene onkielegiteshez folyamodnom.mind a ketten 35 evesek vagyunk nem hiszem hogy a kor miatt van.
2010. szept. 16. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Te a férfi vagy vagy a nő?
2010. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Te biztos pasi vagy. Remélem jól kiosztanak a nők itt!
2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Mégis miért kellene kiosztani??? Én nő vagyok és segíteni akarok neki, teljesen normális igénye van, ez élettani szükséglet és nem is volt sem trágár, sem bunkó. Az a durva, ha valaki kiossza. Szerintem.
2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja ,igen no vagyok bocs
2010. szept. 16. 21:22
 5/17 A kérdező kommentje:
furcsa mert mindig a pasik szoktak ilyet kerdezni de nallunk pont forditva van.
2010. szept. 16. 21:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert miértgondoltátok ennyire tutira, hogy ő a "pasi"(nem szoktam ezt a szót haszálni)? A nők szinte ugyanúgy vannak a dologgal, nyugi ;)
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na szóval akkor a férfi az, aki kevésbé igényli a szexet és a fáradtság az indoka. Van esetleg másodállása vagy más munkája? Akkor tényleg lehet fáradtabb. Érte mostanában stressz vagy bármi? Történt változás? Azt tudom ajánlani, hogy kicsit dobj magadon, tehát fodrász ilyesmi, új ruha, meg próbáljatok ki valami újat, de csak olyat, ami mindkettőtöknek belefér. Meglátod sokat fog javítani az együttléten :)
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
lassan mar egy eve igy van,en tororodom magammal,jol oltozom ,vekony is vagyok.o kezdett el hizni,de ez engem nem zavar en ugyanugy kivanom.es segitek neki hogy ne egyen annyi szarsagot ossze.de szerintem jobban kivanja a kajat mint engem.
2010. szept. 16. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Együtt dolgoztok, együtt éltek, ráunt. Te pedig saját bevallásod szerint ingerlékeny és ideges vagy a kevés szex miatt-ez sem sokat segít, mint ahogyan azzal is "kasztrálod" a férjed, ha veszekedsz vele a szex (hiánya) miatt. Tudom, nem fog tetszeni amit írok, de vonulj vissza egy kicsit, különben okvetlenül szakítás lesz a vége.
2010. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarlak megijeszteni, de nálunk ez akkor volt, amikor a párom félre lépett. :( Azelőtt nem bírtam levakarni magamról, már elegem volt a sexből! Nem hazudok, de napi 2-3 is alig volt neki elég! Aztán már heti 2-3 lett... Másnál lőtte el a többi patront. :(

Ha nem ez a gond, akkor még impotenciára tudnék gondolni. Ő mivel magyarázza? A fáradtság kevés. Csak a fáradtságtól még nem tud nem felállni a szerszáma, és ha feláll, nem zavarná a fáradtság. :)

Minden jót nektek! Remélem, megoldjátok! :)

2010. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!