Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk véleménye érdekel elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye érdekel elsősorban. Szerintetek érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jól elvagyunk(szex,meg minden ) egymásnál alszunk ,nem titkolja ,hogy "vagyunk".csak nem vok annyira az esetexd :D de tetszem neki meg minden .És nagyon aranyos és érdekelne ,hog szerintetek érezhet e valamit vagy csak szex?
2010. szept. 16. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, hány éves vagy? "ikszdé"
2010. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes XD

hát kérdezd meg mi a helyzet :)

2010. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak szexre kellesz neki...
2010. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondjuk a "nem az esetem" nem gyanús picit? rájöhetsz, hogy fölös a kérdésed
2010. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Áh de a nem az esetem az nem olyan komoly:D szóval nem úgy mondta :D meg ha nem lennék akkor nem dugna meg ,nem?:xd
2010. szept. 16. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy szeret-e vagy nem azt érezned kell, mi nem donthetjuk el.Ha tisztel, megbecsul, kíván, igyekszik hogy boldog legyél és felvállal mások elott akkor biztosan nem csak szexre kellesz. Az hogy nem Vagy egészen az esete abbol ne csinálj problémát.Elvileg minden srácnak a magas, hosszúlábú, hosszú hajú, karcsú és nagymellu lányok tetszenek.Aztán beleszeretnek egy teljesen ellentétes kinézetu nobe mert jol érzik vele magukat.A szerelem kiszámíthatatlan
2010. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ott a pont ! ezért nem akadok ki .azért mondta mert az eddigi barátnői magas vékony cica babák voltak .na én meg nem vok magas és olyan nagyon vékony.viszont egy csomó dolgot elmondott ,hogy mi az amit szeret rajtam ,bennem ,mi tetszik neki.A barátai ismernek,rengetek helyre járunk együtt.nem csinál belőlem titkot.valami csak van .
2010. szept. 16. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem, a naívság itt kezdődik... Addig míg nem szed fel valami jobb csajt, addig te jó leszel ürítésre. Aztán majd talál jobbat, és akkor sajnálom, maradjunk csak barátok. Ha te meg ilyen hülye vagy hogy hagyod hogy kihasználjanak akkor gratulálok. Nem tudom hány éves vagy, de hogy naív vagy az biztos.
2010. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te viszont ahogy látom nagyon irigy és rosszmájú Vagy.Az igaz szerelem nem a kulsonél kezdodik de Te valoszínuleg ezt soha nem tapasztaltad meg és ilyen hozzáállással nem is fogod.
2010. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akkor adj egy értelmes magyarázatot arra hogy miért nincsenek együtt, és mégis miért dugja a srác...
2010. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!