Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, pasik valasza egyarant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasik valasza egyarant erdekel! Ti kapcsolatotokban is mar elofordult?

Figyelt kérdés
Ertetek el addig a pontig amikor ugy nezett ki hogy vege lessz? sikerult megoldni?es ha igen akkor hogyan?
2010. szept. 16. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami oka van annak, ha vége lesz. Le kell ülni, meg kell beszélni, hogy mi a probéma, és meg lehet oldani, vagy sem. Ha az unalom miatt, akkor színesebbé kell tenni, ha sok vita, az is valami miatt van, szóval alkalmazkodni kell a másikhoz, és megbeszélni kinek mi a baja. Eszerűen csak meg kell beszélni vele, hogy mit szeretnél, ő mit szeretne, és hogyan tudnátok úgy elérni, hogy mind a kettőtöknek jó legyen.
2010. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A sok problema mellett h az egyik tobbet var el a kapcsolattol mind a masik.A csaj inkabb a pasival akar tobbet lenni, a pasinak meg inkabb kevesebbet
2010. szept. 16. 10:17
 3/11 A kérdező kommentje:
*pasi meg inkabb kevesebbet
2010. szept. 16. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt nem érdemes megmenteni. Az egyik fél nyilván már nem is akarja az egészet!
2010. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt rola szo, h ki mit akar es mindketten egyet ertettunk h folytassuk...csak igy nem jo h egyik tobbet akar mind a masik
2010. szept. 16. 10:19
 6/11 xtz válasza:
Igen. Épp most vagyunk egy ilyen helyzetben. Lassan 9 éve vagyunk együtt. Az elmúlt másfél-két évben sokat veszekedtünk. Kb két hete megbeszéltük, hogy ennek így semmi értelme és hazaköltöztem szüleimhez. Két hét alatt rájöttünk hogy nagyon hiányzunk egymásnak és szeretjük egymást és hogy együtt akarunk lenni. Jót tett ez a kis szünet. Leültünk megbeszélni hogy kinek mi baja volt a másikkal és miken kell változtatni. Most nagyon jó minden, olyan mint az elején. Csak egymásra tudunk gondolni, szerlmes üzenete, smsek egész nap, stb. Olyan mint az elején. Nagyon jó érzés. Néha jót tesz egykis szünet, rájöttem hogy mennyire szeretem és csak vele és a kislányunkkal akarok lenni. 27/F
2010. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Le kell ülni beszélgetni, elmondani hogy ki mit vár el a másiktól és kompromisszumot kötni. Mindkettőtöknek engedni kell valamennyit, ha együtt akartok tényleg maradni.
2010. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy egy idő után rutinná válik, a jajj elveszíthetem-téma.
2010. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi szakítottunk is...Mindenki azt mondta,hogy ha újra összejövünk egyszer vagy sokkal jobb lesz a kapcsolat vagy sokkal rosszabb!1 hónap után megkeresett,megbeszéltük a dolgainkat és már több,mint egy éve sokkal jobb minden!:)
2010. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sajnos az ellenpólus leszek:

Hogyha hosszú távon áll fent egy probléma, akkor az az illető személyiségéből adódik. Azon változtatni meg., hát nem a legegyszerübb dolog. De kompromisszummal és értelmes beszélgetéssel tényleg szinte mindent meg lehet oldani. Remélem sikerül megbeszélnetek.

2010. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!