Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, boldog párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, boldog párkapcsolatban élni homoszexuálisként vagy boldogtalanul élni heteróként?

Figyelt kérdés

Mostanában sok az olyan kérdés, hogy a heterók sírnak, hogy nem találnak maguknak rendes pasit/csajt, ellenben a melegek nem szoktak ilyet kiírni tehát azt feltételezem, hogy nekik van boldog kapcsolatuk.

Én a magam részéről csak a csajokat szeretem és jelenleg van egy jónak mondható kapcsolatom, csak most megfogalmazódott bennem ez az érdekes kérdés.

19/F


2010. szept. 15. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
nehogy elhidd hogy a homoszexuálisok általában boldogabbak.A legtöbb szerelemféltésből elkövetett gyilkosság hozzájuk köthető(csak a cigóügyekhez hasonlóan itt is polkorrektkedik a média).Ugyebár nálunk heteroknál divat azzal vigasztalni egy elhagyott embert hogy majd találsz valakit annyi lány van még...Nos a homoszexuálisok jóval kevesebben vannak mint mi,"kevesebb áru van a placcon".Na ugye ismerkedniük is nehezebb mert manapság már a bzibárokban sem a bzik vannak többségben.
2010. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
egyértelműen előbbi. nem is értem, ha boldog vagyok, nem mindegy milyen a nemi identitásom?
2010. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez már enyhe ferdülés, azt ugye tudod?
2010. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem válaszolhatja meg senki sem pontosan, mert ahhoz egyszerre kéne homoszexuálisnak és heterónak is lenni. A boldogság az boldogság, de a homoszexualitás meg nem természetes dolog, nem így lettünk kitalálva, akárhogy is nézzük. Nem véletlenül mondják, hogy ferde hajlam.
2010. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és szerezz egy normális csajt, de sürgősen! :D

Boldognak lenni jó, a melegek is ugyanúgy boldogok vagy szomorúak, mint te, csak plusszban a fél társadalom elítéli őket és kiutálják, ha ugyanazt meg merik tenni nyilvánosan, amit a heterók megtehetnek.

2010. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
09-15 22:41: Te honnét tudod, hogy lettünk kitalálva? A régi dajkamesékből?
2010. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Onnan, hogy a faj fenntartásához egy hím és nőnemű egyedre van szükség, nem két hímneműre. És mint tudjuk a természet rendje, hogy szaporodjunk.


Nem vagyok a melegek ellen, elfogadom őket, de ne kezeljük úgy a dolgot, mintha tök természetes lenne.

2010. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elmondhatod ha belangyultál! Úgyis anonim maradsz, és megkönnyebbülhetsz tőle.
2010. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem szeretnék megbántani senkitt de annyi hülyeséget írtak itt válasznak hogy sírtam a röhögéstől :D

1) Örülök hogy mindenki tudja hogy lettünk kitalálva és hogy mi a természetes.

2)A homoszexualitásban sincs semmi természetellenes nem csak az embernél vannak homoszexuálisok rengeteg állat fajban is vannak tehát mondhatjuk hogy nem természetellenes és ha azt vesszük alapul hogy minden ami nem a fajfenntartás miatt történik két ember között beszélve pl. a szexről akkor nagyon nagyon sok dolog természet ellenes a heteróknál is hiszen az orális szex ,a maszturbálás stb

De örülök hogy itt mindenki ennyire tájékozott és ennyire tudja mit miért találtak ki :)

2016. ápr. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző vagyok

Válaszolva a kérdésedre értelemszerűen ha meleg vagy akkor jobb boldogan élni egy meleg párkapcsolatban mint hogy meleg vagy és heteróként próbálod leélni az életedet ugy hogy állandóan elnyomod magadban a vágyaidat pl a szerelemre hiszen egy meleg férfi/nő nagy valószínűséggel nem fogja tudni rendesen szeretni az ellenkező nem tagjait tehát ha heteróként próbálja élni az életét miközben meleg szerintem nem lesz soha teljesen boldog de kitudja én inkább élek boldogan melegként mint boldogtalanul egész életemben heterónak álcázva magam :)

2016. ápr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!