Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékozzam a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzam a páromnak?

Figyelt kérdés
Párommal most leszünk 2 évesek és szeretnék neki valami aranyos ajándékot venni.Már vettem neki parfümtől elkezdve a fényképes ajándékokig.szerintetek ?
2010. szept. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit szánsz rá.De egy ékszer például?
2010. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 orsybaba88 ***** válasza:
vagy romantikus hétvége kettesben? nem kell a hiltonban megszállni, ha nincs pénzed, egy kisebb apartamnban már 3000-től kapsz szállást fejenként. utazással együtt egy tízes, kaját majd vesztek közösen, ha belefér még egy mozi, ha nem akkor közös dvd-zés!
2010. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az utazás nem férhet bele még egy napra sem,mert a párom sportoló és minden hétvégén mérkőzései vannak.Csak ajándéktárgyak jöhetnek szóba.Már van ilyen közös kettétörhető szives nyakláncunk.Még milyen ékszer jöhetne szóba ?
2010. szept. 15. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én egy évre egy óriási mézeskalácsszivet sütöttem a barátomnak:D de akkor karácsony volt:D:D

csinálj neki ilyen csomózott karkötőt:) kedvenc szineiből vagy valami hasonlót:) 2év az nem szülinap vagy karácsony:) szerintem.. arra nemkell annyira költekezni:) így mégis kap majd tőled valamit, ami arra emlékezteti hogy 2 évig veled volt és szivesen is tudja majd hordani mert nem a szekrénytetején csücsül:D

2010. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!