Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a viselkedés nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a viselkedés nála?

Figyelt kérdés
Barátnőm felhívott ma, úgy hogy egy hete nem látott, és kb a 3. kérdése az volt hogy mennyi hely van az albérletünkben, mert 3 barátnőjét szerette volna nálam altatni ma éjszakára. Mondtam hogy nem is nagyon van hely de ide nem jönnek, mert van egy lakótársam és mi fizetjük közösen az albit és eléggé zavaró lett volna nekem ha ezek idetolakodnak. Erre kinyomta a telefont bevágta a durcát. Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben ? Hogy 1 hétig felétek se bagóz a nőtök aztán mikor felhívjátok ezzel áll elő, még azt se tudja hol lakom mert tegnap költöztem ide de ide hozná a pereputtyát. Miért hiszi azt hogy ilyen módon kihasználhat meg zsarolhat ? honnan van ez a nagy arcú viselkedés a mai fiataloknál ? És
2010. szept. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld logikával elmagyarázni neki, az olyat az asszonyállat(lol, az asszonyállat szót ismeri az automatikus hibajavító :DDDD) nem érti.
2010. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad, igazad van
2010. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben ?"


Amit te. Bár lehet, hogy már akkor lenyomtam volna a telefont, amikor elővezette a kérdést.

2010. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, és ha baszogat vele, határozottan olvass be neki, hogy mégis mi az ótvarbaszáradt kankós pékfaszát is képzel voltaképpen.
2010. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagyviri ***** válasza:
Én is ezt tettem volna, amit te tettél. Szerintem a kérdésed csak költői, te is tudod rá a választ. Ez a mai fiatalok világa, tisztelet a kivételnek. Pláne ha a szülők még pénzesek is, mert akkor csak azt látják, hogy lóvéval minden elintézhető. Ha még szóba állsz vele ezek után, kérdezd meg tőle, hogy Ő mit lépett volna rá, ha ez fordítva történik, meg, azaz hozzá próbálod besúvasztani 3 haverodat éjszakára. Biztos kedves és tündibündi lett volna....
2010. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!