Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szerelem elmúlt, azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem elmúlt, azt az időn kívül más esetleg még újraélesztheti?

Figyelt kérdés

Össze vagyok törve. Úyérzem azzal a sráccal ért véget egy kapcsolat, akivel az életemet el tudtam volna képzelni, most pedig nélküle nem tudom elképzelni.

Tetszik neki egy nálam fiatalabb lány, nagyon össze akarna jönni vele, azután tetszett meg neki, hogy mi szakítottunk. Méltó utódom lesz, ha lesz, azt megmondom.

Elvesztette bennem a bizalmát, azért szakított, és elég trén viselkedtem vele, belátom.

Azzal visszatudnám szerezni, ha tartanám vele a kapcsolatot mint barát és segítenék neki, összejönni a csajjal stb aztán egyszer majd talán leesik neki, hogy milyen rendes is vagyok...vagy ez csak önkínzás lenne a számomra? Nagyon szeretem őt. Kérlek segítsetek tanácsokkal.


2010. szept. 15. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha segítesz neki, az azt jelentené számára hogy már nem szereted egyáltalán és túl vagy rajta ez nem biztos hogy jó. tudasd vele hogy még kell neked és szereted, mondd meg neki. Ugye bár jobb megtenni mint megbánni hogy nem tettük meg :D
2010. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!