Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa az, hogy érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa az, hogy érdekelnek a párom exei? Nem vagyok féltékeny, szimplán csak érdekel.

Figyelt kérdés
ő sem szégyellős nagyrészt elmondja a dolgokat(piszkos kefélős részekbe nem megyünk bele,az nekem is sok lenne). Néha megmosolygom,néha szörnyűlködök egy két disznó húzásukon.Nem volt sok mindenkije,jobbára futó kapcsolatok,2 hosszabb mindössze,de azért nem 10-20 nővel. Nekem ő az első kapcsolatom,másfél éve költöztünk össze 3 hónap után(amit ugyan nem terveztünk,de így hozta az élet,nem bántuk meg). Jól megvagyunk,figyelünk egymásra,a hibáink ugyanazok így együtt változtatunk rajta fokozatosan.még a korkülönbség sem látszik,se külsőre se belsőre,mindketten ökrök vagyunk de tudunk komolyak is lenni(én gyakrabban vagyok az).ő 13 évvel idősebb. 17L+29F
2010. szept. 15. 18:49
 1/5 orsybaba88 ***** válasza:
nem furcsa, h mindent tudni akarsz a párodról, egy normális kapcsolatban arra törekszik az ember, h minél jobban megismerje a másikat. ehhez pedig a múltbéli tettek és bűnök sora is beletartozik. mindenki kíváncsi rá, de sajnos van, aki olyan féltékeny, h nem bírja végighallgatni:)
2010. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, meg kíváncsi vagy, hogy mit változott, meg az elődjeid mennyire hasonlítanak rád. mindenkiben megvan ez, még ha nem is akarja (beismerni).
2010. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ugyanígy vagyok vele...persze erről senkinek nem beszélek:D Természetes, hogy tudni szeretnéd, hogy milyen volt előtted a párod...
2010. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy normális...

És ugyan nem volt kérdés, de nem volt furcsa anno, hogy egy 27 éves férfi egy 15 éves (kis)lánnyal összeköltözik ráadásul 3 hónap után?

Én nem tudnám elképzelni, hogy 25 éves létemre olyan lánnyal jöjjek össze, akinek még nincs szavazati joga.... (ergo még nem töltötte be a 18-at) :p


25/f

2010. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem volt furcsa,sőt!

megjegyzem,nekem más váasztásom nem is volt,mert otthonról sürgősen el kellett jönnöm(a részletekbe nem mennék bele).

de ez nem bélyegezte meg a dolgokat,inkább erősödtünk,mert marhasok szemétségen mentünk át együtt.

2010. szept. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!