Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a férfiak legtipikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak legtipikusabb rossz tulajdonsága?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 12:32
1 2 3
 11/22 Laylah ***** válasza:
36%

"mintha tök más módon gondolkodnának, mint akik mas bolygón élnek"

Mivel tök máshogy gondolkodnak :) A legegyszerűbben úgy lehet szemléltetni, hogy a nők érzelmi, a férfiak értelmi beállítottságúak. Nekünk nőknek az elsődleges vizsgálati szempont bármivel kapcsolatban az, hogy hogyan érzünk vele kapcsolatban, és csak utána jön az, hogy ésszel is megvizsgáljuk. A férfiaknál pont fordítva, nekik az elsődleges szempont a gondolat, az idea, a problémamegoldás, és csak aztán az érzelem. Leginkább ezért van, hogy a nők szeretik kibeszélni a problémáikat még akkor is, ha megoldást nem kérnek rá, a férfiak pedig ki vannak akadva, hogy minek mondta el nekik a problémát, minek adott rá megoldást, ha nem akarja megoldani. :D

2022. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

11 na en ezzel nem értek egyet

Szerintem fordítva van. Tudom mindenhol ezt nyomják hogy a ferfi az ertelem..De nézd meg hany férfi agresszív..elönti a sz.r az agyukat .ilyenkor hol az értelem? A nőnek kell egy csomó mindent megoldani navigalni a gyerekekkel a hetkoznapokban..az erzelmhez ennek semmi köze. Logisztika inkabb. Az meg ertelmi. Csak ha mond valamit a nő ramondják hogy hisztis stb..persze mert az eszérveket a masik nem akarja megértni.

2022. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
"A legegyszerűbben úgy lehet szemléltetni, hogy a nők érzelmi, a férfiak értelmi beállítottságúak." Igen, ezért van annyi hirtelen felindulásból elkövetett párkapcsolati erőszak férfiak részéről. :D
2022. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#10

Az elrekesztés a probléma megoldás része.

Mint ahogy egy romos házat is elkordonoznak. Mert ha valaki bemegy, rádől, megsérül, nagyobb a baj.

Egy csomó válságot a világban (pénzügyi, katonai, egészségügyi) megoldanak úgy, hogy nem is tudunk róla, mert ha tudnánk pánik lenne, aztán az emberek egymást ölnék egy csomag wc papírért.

2022. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A kibeszélős rész igaz. Csak ha elmondanák még elkepzelhető hogy megoldás is lenne rá, max a kis egócskajuknak nem tetszik. A nők vmeg valóban sokat tudnak beszelni egy olyan dologról amiről már nem kene mert minek.
2022. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
12. Szerintem is. Azt vettem észre a legtöbb negatív tulajdonság, amit a hímsoviniszta nők és férfiak hangoztatnak mint jellemző rossz női tulajdonságot, az vetítés. Hiszti, érzelmi zsarolás, tudnék mesélni. Itt a példa, a felnőtt érett férfi testvérem, aki ha hazalátogat a vasárnapi ebédnél képes duzzogást levágni, mert nem olyan étel van, amire várt. És elvonul. D:
2022. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Laylah ***** válasza:
100%
Bocs, én a normális emberekről írtam. :D
2022. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
A kibeszèlős rèsz sem igaz, legalábbis rám nem az.
2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Laylah ***** válasza:
100%
Kössetek bele mindenbe... Rám sem igaz, de attól még a normális többségre igen.
2022. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 after stroke ***** válasza:
100%
Rendetlenek. Anyuci mindig elpakolt utánuk, így aztán a feleségre hárul a feladat, hogy rendre tanítsa őket.
2022. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!