Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha rá jöttem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rá jöttem, nem vagyok szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés
A kapcsolat még csak 1 hónapos(előtte nem is láttuk egymást), és úgy érzem, nagyon szeretem őt, de ez nem szerelem. Idővel kialakulhat a szerelem is, igaz? Annyira szeretném ha szerelmes lennék belé igazán. Nincs szivem megmondani neki az igazat, mert tudom, hogy ő szerelmes belém, és nem akarok fájdalmat okozni ezze. Elmondjam neki, vagy várjak még, hátha megoldódik a probléma?
2010. szept. 15. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
adj még magadnak egy kis időt (mondjuk 1-1,5 hónapot), hátha szerelmes leszel addigra. gondolom szeretsz vele lenni, tehát ez nem nagy áldozat. még nagyon az elején vagytok, nem tudhatod, h működne-e vagy nem hosszabb távon is, tehát add meg magadnak az esélyt szerintem.
2010. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is így szeretnék tenni, csak kiváncsi voltam más véleményére is, mivel nekem nincs tapasztalatom ilyen téren. (18/L)
2010. szept. 15. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem, és úgy döntöttem, kap esélyt a kapcsolat, mert a barátom annyira szerelmes volt belém. Majdnem 3 hónapig húztam mellette, de a vége már kínszenvedés volt, mert egyre inkább éreztem, hogy nemhogy nem leszek belé szerelmes, de még taszítani is kezd.

Persze lehet, hogy te sikeresebb leszel ebben. Adj még neki max. 1 hónapot.

20L

2010. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal tisztességesebb, ha NEM vagy vele sajnálatból. Ha nem vagy belé szerelmes, mondd meg neki egyenesen. Lehet, hogy pofán vágja a hír, de sokkal korrektebb, mint ha akkor mondod ezt neki, amikor Ő már úgy érzi, hogy mondjuk egészen összemelegedtetek, te meg hirtelen előállsz, hogy "bocsi, nem szeretlek". Minél előbb, annál jobb - hidd el.
2010. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minekhúzni az időt? hagyd ott,minél előbb,az a jó neki is
2010. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem sajnálatból van vele, gondolom élvezi az együtt töltött időt, mivel szereti.

nem mindenkiben alakul ki a szerelem 1 hónap alatt.


nyugodtan várj még egy kicsit, ha már szerelmes beléd, akkor sztem mindegy, h most mondod meg neki vagy 1 hónap múlva, ha esetleg nem leszel addigra szerelmes.

2010. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én is ilyen helyzetben voltam ...

barátommal már elég sokszor szakítottunk és amikor utáljára 4 hónap után megint össze jöttünk akkor kezdtem érezni hogy szeretem azóta 3 hónapja együtt vagyunk ujra

szóval ne add fel és légy türelmes..:)

2010. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én tényleg nem sajnálatból vagyok vele, nem erről van szó, csak a lelkiismeretemnek nehéz sokszor ez a dolog.
2010. szept. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!