Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a fiatalok akiknek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatalok akiknek eddig nem jött össze egy párkapcsolat azok, mért epekednek annyira utána?

Figyelt kérdés

Kort és nemet. Köszönöm!


Arra gondolok, hogy a mai 18-23 éves korosztályban lévő "férfiak" miért sopánkodnak azon, hogy nincs barátnőjük.


2010. szept. 14. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert az ember alapvetően társas lény, így vágyik valakire, akit szerethet, akivel kiegészítik egymást. A mai huszonéves pasiknak szerintem extra nehéz helyzetük van, mivel nagyon kevés a normális lány, ráadásul sokan vagy nem mernek kezdeményezni, vagy mindig sikerül valami olyan fatális hibát elkövetniük, ami miatt senki se akar velük összejönni. Az pedig pocsék lehet, ha pánikszerűen keresel valakit, hogy kielégítsd saját érzelmi szükségleteid, megfelelve érezd magad bizonyos társadalmi konvenciók irányába, vagy urambocsá végre túless azon a fránya első csók vagy szexuális együttlét mumuson.

18 évesen valószínűleg nálad még nincsenek meg ezek a vágyak, de ha évekig nem lenne még semmi, és te egyre jobban vágynál rá, a pánikod pedig egyre több lányt üldöz el, te is görcsösen epekednél egy normális kapcsolat után.

Am 20/L szóval nem érint, de találkoztam már jónéhány ilyen sráccal.

2010. szept. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

20/L


Szeretném neked megígérni, kérlek ne felejtsd el 2 év múlva mikor betöltöm a 20 és lesz ilyen problémám akkor elismerem igazad volt és nem tudok uralkodni saját érzelmeimen.


Írok majd emailt vagy itt, ha élni fog még a kérdés.

2010. szept. 15. 00:38
 13/17 anonim ***** válasza:

Este van nem olvastam el minden postot így lehet kicsit félre értem így hirtelen a témát. DE én például akinek még sose volt csaja több okból is szeretnék. Kicsit nyálas lesz :D Én szóltam

Először is mert mikor én voltam valakibe szerelmes akkor azt az embert nagyon szerettem és ezt akarom viszont érezni. Másodszor annyira kevés közeli kapcsolatom volt csajjal, hogy néha már attól ver a szívem ha buszon egy jó csaj a tömegbe véletlenül hozzám ér, és tudni akarom milyen ha nincsenek korlátok hogy akkor milyen érzés. Kb ennyi, meg azért is mert szűz vagyok és már szeretnék azon is túl esni.

2010. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó 20/f
2010. szept. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én L/22 vagyok, de nekem is voltak 18-21 éves korom közt olyan időszakok, amikor nagyon hiányzott mellőlem valaki. A miértje meg egyértelmű szerintem. Egészséges, fiatal emberek (sőt, még az idősebbek is:), szeretnek tartozni valakihez érzelmileg is, és a szexulitásra is szükségük van.
2010. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*szexualitásra
2010. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben kódorgok. Sose volt barátnőm és csókolózni se csókolóztam soha. Megmondom őszintén néha engem is elönt a kínzó érzés, hogy senkim sincs és ebbe bele tudok pusztulni. Mondjuk én erősen gépfüggő vagyok (oka sztem nyílvánvaló) és az el tudja terelni róla a figyelmem, de néha egyszerűen nem tudom elnyomni ezeket a gondolatokat. Hát, de valaki-ilyen valaki-olyan. Valki gond nélkül kezeli az ilyen dolgokat más (mint én) meg bele se mer vágni :/ 19/f
2011. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!