Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még romantikus pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még romantikus pasik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 22:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha qurvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy znem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem znem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kel majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy

utóbb znem értékeljük..

2010. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Most ne általánosítsatok, hogy nem értékelik meg, hogy pénz kell csak nekik...

Igen, vannak még romantikus pasik, csak ahogy már előttem is írták, nincsen ránk igény. Ha egy férfi beszél az érzéseiről és törődik a lánnyal akkor az már nyálas, gyenge, papucs stb és sokan inkább a falubikája partiarcokat választják akiknek csak egy rovátka lesz a sok közül...

19/F

2010. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
EZ IGY VAN! Mivel a csajnak ciki lenne járni egy nem a falu bikája,hanem egy kis senki visszahuodó de érzelgös pasival,az túl ciki..
2010. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
énis azvagyok és ezért szívom meg mindig...
2010. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Térj át a bunkó stilusra,az beválik mindig!
2010. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Az érzelmes az érzékeny emberek egy kicsit fejlettebb ember faj! Az érzelmi skála minden fokozatát képesek érezni és kimutatni, míg egy érzéketlen tuskó a másik embereket csak megbántani tudja, miközben a saját lelkét is leépíti. Míg az érzelmesnek pedig az egész lelke a szíve csordulásig tele van érzelmekkel. Érzelmekkel tanulni is sokkal könnyebb mint azok nélkül. sokkal jobban lehet figyelni a dolgokra, sokkal precízebb munkát tudnak végezni. És elhiheted nekem, hogy amikor a faj a világ a föld az emberiség kihalása lesz a fő tényező nem a fatökű, falábú, falelkű jégcsap fogja megmenteni az embereket..amúgy az érzékeny emberek sokkal jobban ki tudják tapintani a lényeget, néha szavak nélkül is megértik a másikat, átlátnak az embereken, tisztelet tudóak, sosem lopnának csalnának hazudnának. A zenéhez, az íráshoz nagy tehetségük van. És még a tánchoz is. És persze az érzelmes emberek jobban tudnak hatni más emberek lelki világára is. Sajnos nagyon törékenyek lelki szinten az ilyen emberek. Bármivel bármikor meg lehet bántani, de ez nem azt jelenti, hogy hiszti rohamot fog kapni, lehet hogy 4xen fogja vissza bántani az illetőt.De a lelkébe egy világ omlik olyankor össze. Saját maga viselkedése és a másik bántása miatt is.
2010. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
88%
nem igaz, hogy mindig a rosszfiúk kellenek a lányoknak/nőknek... nekem egy fiú/férfi attól az, ami, hogy nem egyoldalú. igenis beszéljen az érzéseiről, hogyha szeret, azt mutassa ki. az sem árt, ha nem egy bunkó paraszt, hanem viszonylag intelligens. de legyen biztos kikötő is, határozott, aki bajban tudja a megoldást, aki tud irányítani. csak egy ilyen mellett érezheti magát a nő nőnek... egyszóval olyan valaki, aki sokoldalú. a romantika előny is, csak ne váljon túl érzelmessé, olyanná, aki mellett inkább anyának kell lennem. :S
2010. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

az én barátom :) ő romantikus :) nekem mi számít romantikusnak? a kettesben eltöltött idő alatti szerelmes szavak, babusgatás, kedveskedés virággal, csokival, bonbonnal, ágyba kapott reggeli, átölelés ha fázok, betakarás, tévé-filmnézés közbeni etetés :D, színházba menés, bulikban védő tekintet :) ilyesmik, van még pár tulajdonság, illetve illedelmesség, amit mondhatnék (pl ajtót kinyitja, előreenged), de az hosszú lista lenne :)

szeretem :) és ő is :P

2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Romantikus alkalmat jelenthet:a játszadozás;a cinkosság valamiben;

a finom rezdülések;hogy minden mozdulatodnak jelentősége van;

az összebújások;a csókok;az egymásnak szegezett tekintetek;

amikor két ember olvas egymás szeméből;amikor egy hétköznapi epizód megtelik szerelmes tartalommal..

2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
van két igazán jellemzö embertipus a fiúkba: http://www.youtube.com/watch?v=U9Cx0QVM4ms
2010. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!