Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jelent valamit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit ha egy fiú parfümöt ajándékoz a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Mármint nem fogja azt hinni hogy azért vettem neki parfümöt mert büdös?
2010. szept. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
fuckyeah!:D
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj he, milyen kerdes mar ez. nem fogja azt hinni, megnyugodhatsz :)
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
örülni fog neki.
2010. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kriszti83 ***** válasza:
Arra fog gondolni, hogy szereted és időt szántál a parfüm kiválasztására! A nők mindig örülnek a parfümnek.
2010. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mi suliban is parfümöt szoktunk karácsonyi ajándékozásnál adni, nehéz melléfogni vele, mert ha már van ezer parfümöd, jó lesz az 1001. is, legalább változatos lesz az illatod:), a lányok meg különben is megőrülnek az ilyenekért.
2010. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos örülni fog neki, a nők szeretik a parfümöket. Akkor hinné azt, ha mondjuk szappant vagy tusfürdőt vagy dezodort adnál neki...na az gáz lenne:D
2010. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék neki,és azon filóznék,miért pont ezt választotta,mi tettszett benne neki,és miért illik hozzám szerinte.:)Én kaptam karácsonyra dezodoros-tusfürdős szettet a kedvesemtől-sajnos az eredeti ajándékomat végzetes baleset érte-és rögtön azt kérdeztem h büdös vagyok?,ő erre teljesen elkeseredett h nem úgy gondolta.:D
2010. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, azt fogja hinni, hogy nem volt ötleted.


Parfümöt, ruhát ajándékba venni nem ajánlott, mert ízlése mindenkinek van saját és nem mindig egyezik a másikéval.

2010. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagyviri ***** válasza:
Az etikett szerint, annak vehetsz parfümöd, ha jogod is van arra, hogy megszagold rajta. De a viccet félre téve nyugodtan vehetsz neki, csak vigyázz arra hogy ne pár száz forintos pacsulit vegyél, mert az sértés számba megy. Ha ismered a kedvenc márkáját, biztos örülni fog neki, ha megkapja tőled. Ha többfélét is használ, jegyezd meg (tudom pasitól nehezet kérek) és az eladó tud neked segíteni hogy milyen parfümöt vegyél neki, mert ha többet is használ, vevő lesz az új illatra.
2010. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!