Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy barátnőm kihasznál vagy ne mtudom szeretném ha sokan írnátok hogy segítsetek!
2010. szept. 13. 22:19
 1/5 Adryska ***** válasza:

Miből gondolod, hogy kihasznál?

Erről nem írsz bővebben...

De, ha úgy érzed, akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak!

Lépj tovább...

Az ilyen nő, nem ér semmit!

2010. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 év alatt 3x feküdt levelem első együttlétre vártam 1 hónapot és mindig amikor magunra maradunk nem akarja amikor már nincs rá idő akkor akarja és már kikészít vele úgy érzem csak kihasznál!
2010. szept. 13. 22:28
 3/5 A kérdező kommentje:
azaz 10 hónapot csak a 0 lemaradt
2010. szept. 13. 22:29
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem és amúgy önzetlen meg bármit kérek jó nagy dolgokat nem kérek de amit kérek szinte oda ad! olyan furcsán viselkedik nem tudom igazán hogy mi járhat a fejébe hogy miért van velem? azért mert szeret vagy csak azért mert helyes vok és nem akarja hogy másé legyek? egyszerüen nem tudom!
2010. szept. 13. 22:44
 5/5 Adryska ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves a bnőd?

Az 1ütt létben minden rendben van nálatok?Azt figyeld meg, hogy viselkedik veled úgy általában, ezt értem az olyanokra, mint pl., hogyha társaságban vagytok, hogy viszonyul hozzád, vagy pl.mikor sexelnétek...stb.

De mégis azt tudom tanácsolni az a legjobb--->ülj le vele és mondd el neki ezt, hogy téged ez bánt, neked ez így nem jó, miért csinálja ezt, beszélgessetek a sexről is sztem, ebben nincs semmi, amúgy azt sem értem ennyi idő alatt már többet is együtt lehetettek vna, fontos, hogy erről beszéljetek, aztán meg írj, hogy mi a fejlemény.

Azon meg sztem ne parázz, hogy szeret-e vagy sem, mert , ha nem szeretne , akkor keresne másikat...

sok sikert!

2010. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!