Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rózsát vegyek neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakítani akar velem, azt mondta hogy már nem szeret. Régóta, másfél éve vagyunk együtt, nem értem a döntését. Meg szeretném tartani. Milyen színű jó ilyenkor?
2010. szept. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy rózsával nem fogod megtartani.(kettővel sem...).Próbálkozz ésszerűen, de ha tényleg nem szeret, inkább engedd el, mert ha csak sajnálatból marad Veled ... az úgyse jó.
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább csak beszélj vele,ha nem akar veled erről beszélni mond azt hogy békén hagyod csak beszéljétek meg hogy miért jutottatok ide,mi volt a baj..:S

Sajnos én is így voltam:(

Velem a fiú szakított..nagyon szerettem,azt hittem meghalok bánatomba,de én nem megyek egy fiú után és én is csak ezt mondtam neki " Nézd békén hagylak ha ezt szeretnéd,de azért beszéljük meg hogy mi volt a baj,mit csináltam rosszul" :)

rózsa az egy kicsit nyalizós..megalázkodó :S

2010. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy ésszerűen? Amúgy őt mindig meg tudtam fogni rózsával, mindig nagyon meghatódott akkor.
2010. szept. 13. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenféleképpen pirosat mert ha sárgát veszel akkor azonnal kidob mit macskát szarni
2010. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!