Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Tudom ez a kérdés így hülyén hangzik, de egyszerűen nem tudom eldönteni, azvan , h van egy haverom vagyis a legjobb barátom több mint 10éve ismerem és még mindig nagyon jobban vagyunk...általánosba is együtt jártunk, rengeteget segített és azért én is neki... most a nyáron amikor nagyon kivoltam felhívtam és eljött velem bulizni...egy szonélkül . bármi van felhívom és talizom átjön meg ilyenek , szóval mindig számíthatok rá... de nem tudom ez mi mert lehet csak félre értem a dolgokat... kettős érzés van bennem ezzel kapcsolatosan , h most szerelem vagy barátság és nem merem ezzel elrontani a kapcsolatunkat, h megkérdezem... apuék már itt kombinálnak, h biztos összejöttünk mert annyit talizunk, most együtt járunk suliba is... és közben barátnőim is mondják , h miért nem jövök vele már össze, hiszen mindenki látja, h hulla szerelmes vagyok:D de nem tudom... és közben még az van , h nekem és neki is volt egy nagyobb csalódása... és mindig meghallgatom a lánnyal kapcsolatban , de néha féltékeny vagyok ahogy beszél róla...és amikor én elkezdek beszélni a pasiról látom rajta, h ő is az... féltékeny a pasikra akik körülöttem vannak... meg háát mikor együtt vagyunk nagyon sokat nevettünk és jólérezük magunkat :) mondjuk van amikor így elkezd viccelni és elég durva dolgokat mond...mármint tudjátok , szekál :D de ezen is röhögök mert ismerem :DDD szoval nem tudom mennyire értitek meg a helyzetet :) de előre is kösszii...
2010. szept. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden jel arra mutat,hogy szereted.

nem baj,ha jártok emiatt a barátság nem romlik meg.csak erősödik köztetek :)

2010. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik hogy szereted:D Nekem is volt egy ilyen haverom csak én elmondtam neki és nem úgy reagált ahogy kellett volna és utána 1 évvel elment az osztályból:/ Azóta se láttam. De szerintem sokkal jobb ha elmondod én se bántam meg.
2010. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adryska ***** válasza:
Szerelmes vagy, itt van a srác a, akire számíthatsz és, ahogy írod ő sem közömbös feléd, miért nem lépsz te először?Próbálj vele beszélni az érzéseidről , sztem sikerrel jársz és akkor nem kell már más lányról hallgatnod storykat, mert akkor már ott lesztek 1másnak!
2010. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!