Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi megcsalja legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi megcsalja legalább egyszer a feleségét? Légyszi csak pasi irjon, az ö válaszukra lennék kiváncsi! De csak öszintén!

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

a pasik biztos..


a férjek már nem minden esetben


a családapák szinte soha

2008. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 25 éves korommal én még sosem csaltam meg a barátnőmet és nem tudom, hogy meg fogom-e később.

De azt már elmondta nekem, hogy ha megteszem, azonnal elhagy és vége mindennek, szóval tisztában vagyok a következményekkel :)

2008. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Erre van egy történetem. A volt anyósom kitalálta és terjesztette azt,hogy csalom a lányát,vagyis a páromat. Volt mikor rám kiabálta,hogy megcsalom az egyetlen kedvenc lányát. Hozzáteszem, nem cselekedtem ilyet. De csak nem nyugodott a volt anyós és már erősen bebeszélte a lányának,hogy csalom őt. Meg is lett az eredménye, veszekedés bizonygatás stb. A sokadik értelmetlen rágalmazások,gyanusítgatások után betelt a pohár és Ha nektek ez kell alapon tettem is azért,hogy ne csak ok nélkül cseszegessenek és félreléptem. Amikor elmondtam még nekik állt feljebb. De hozzátettem,hogy bizony ők üldöztek bele abba,hogy megtegyem. He nem hittek az igazságnak,hogy valóban hűséges voltam,hát tessék,nesztek itt van amit akartok. Útálom ha ok nélkül gyanúsítgatnak,így hát okot adtam rá. Nem csináltam hülyeséget mielőtt bárki elszörnyülködik,hogy mekkora barom vagyok,hiszen a volt anyósnak köszönhetően annyira eltávolodtunk egymástol a volt párommal,hogy az eset előtt már hónapokkal előtte nem volt semmi szex,mert a volt anyós gondoskodott róla,hogy mindig feszült legyewn közöttünk a hangulat. És miatta is váltunk szét. Amúgy ha nem lett volna az anyósna meg az após akit nem is írtam biztos vagyok benne,hogy máig is együtt lennénk és nem is léptem volna félre. De hát ilyenek egyes anyósok és apósok,hogy imádnak fontoskodni,de ha megcsinálták a bajt,akkor széttárják a karjukat,hogy bizony ők megmondták,hogy milyen vagyok. És kihúzzák magukat a felelősség alól.
2008. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

A férfiak szinte sosem csalják meg a feleségüket, csak erősítik a "szerszámot"!

Clinton és Monica óta tudjuk: az orális szex nem számít megcsalásnak!

Az egy éjszakás szintén nem számít.

A prostituált csak egy szolgáltatás, tehát az se számít.


Így tehát nincs is miről beszélni!

:D

2008. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
nem csalnám meg semmi pézért a barátnőmet.örülök,h. van valaki,aki velem van és törődünk egymással + szeretjük
2008. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi, nem pasi. Kösz.


Amúgy a magam részéről soha - egyszerűen nem az én világom. Egyrészt ha megtaláltam a párom - ahogy szerencsére már megtaláltam, és el is vettem -, aki nekem tökéletesen megfelel, akkor egyszerűen nincs rá okom, hogy megcsaljam, mert minek. Plusz nem is vagyok olyan gerinctelen.


Másrészt, világéletemben egy halál nyugis alak voltam, aki ott kerül minden idegeskedést, ahol csak tud - a megcsalás pedig egy merő idegeskedés, hogy mikor derül ki, szóval emiatt is kizárva.


Harmadrészt, külön örülök annak is, hogy végre magam mögött tudhatom a "felszedős" szakaszt. Biztos vannak férfiak, akik élvezik a "befűzés" folyamatát, de a "női jelek" értelmezgetése és a rajtuk való spekuláció sosem volt az én asztalom. A biztosat szeretem.


Végül, skót is vagyok. Márpedig a megcsaláshoz szinte mindig kell valamennyi pénz is, aminek pedig szintén tudok jobb helyeket. :D

2008. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ez elsősorban a feleségen múlik.

Az első házasságomban nem egyszer megtettem.

A másodikban eszembe sem jutott.

Ami értékes azt féltjük és óvjuk.

2009. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!