Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? " Még soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? " Még soha, nem találkoztam annyira kedves és jó szívű lánnyal mint amilyen te vagy" L18

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még soha sem találkoztam ilyen lánnyal akire akkor is feláll a farkam ha csak nézem, bár amikor megszólal nagyon illúzió romboló de inkább azt mdnom neki hogy aranyos meg kedves csak hogy ne hiába álljon a peckem. Ha belerakom a szájába ugysem tud megszólalni.


Körülbelül ennyit

2010. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Csimbo válasza:
Az elköszönés egy változata...
2010. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönt akart kérni
2010. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem biztos h azt jelenti h tetszel is neki...lehet h csak nagyon jó barátnőnek tart...abból tudod észrevenni h mit gondol, h figyeled a gesztusait, h néz, stb...
2010. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szerény véleményem szerint ez azt jelenti, hogy még soha nem találkozott annyira kedves és jószívű lánnyal mint amilyen te vagy.

de meglehet hogy tévedek ezek a pasik már csak ilyen bonyolult személyiségek az is lehet, hogy lefektette az apádat az öcséd hátán és így akarta elmondani csak buta vagy és nem érted... sok sikert eme bonyolult sms megfejtéséhez

2010. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem megérintetted a szívét.

Egy magányos, elhagyatott szivet, akinek a gazdája ki van éhezve a szeretetre -akár csak én is-. Lehet, hogy lesz neki 1-2 idegesítő dolga, mert tudod...

... úgy fog majd tűnni -ha olyan, mint én- hogy be akarja pótolni azt a sok évet, és szeretet adok-kapokot, ami nem adatott meg neki.

Én sok sikert , és boldogságot kívánok.


F21

2010. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!