Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltessz együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltessz együtt a pároddal?

Figyelt kérdés
Miota jártok,hány napont a találkoztok,és ha minden nap akkor mennyit vagytok együtt átlagosan?
2010. szept. 12. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nincs párom, az előzővel együtt laktam, szóval mindig együtt voltunk, egyébként szerintem napi 2-3 óra volt, ameddig nem költöztünk össze.
2010. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy suliba járunk, úgyhogy minden nap látjuk egymást. Hétvégén ritkábban találkozunk, hétköznap együtt megyünk haza és eltöltünk majd minden nap valamelyikünknél pár órát. 8 hónapja járunk.
2010. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1hónapja járunk, kb heti 2-3szor találkozunk és akkor együtt alszunk szóval olyan 12 órát
2010. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timi: ) ***** válasza:

2 éve 8 hónapja járunk,

péntek-szombat-vasárnap teljes egészét együtt töltjük,

(mivel én még suliba járok,ő is+mellette dolgozik,valamint van egy kis távolság.)

Ha szünidő van,(minden nap együtt vagyunk)

ha több szabadidőnk van,akkor előfordul az is,hogy hétközben eljön/elmegyek pár órára: )(ez ritka)

23/L

2010. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabriell88 ***** válasza:

heti 1 vagy két tali, de előfordult már h nem láttam másfél-2 hétig...A munkája miatt...

De igyekszünk:)

2010. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átlagosan havonta másfél hétvégét töltünk együtt, messze lakunk. De az nagyon jó. Minden hosszú hétvégén, szünetekben együtt vagyunk. Nyáron egyhetes akciók voltak.
2010. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!