Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajánlotok? , Olyan terméke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok? , Olyan terméket keresek ami egy kicsit beindítaná a sexuális életemet . Gyógyszerre gondoltam, ami vágyfokozó.

Figyelt kérdés

50-éves vagyok és nem minden működik már tökéletesen .

Szeretném a nemi ágyat fokozni .

Most van egy partnerem ,jó vele de nem kívánom olyan gyakran ahogy Ő .

Erre a problémára kérek tanácsot .

Köszönöm


2010. szept. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

V-I-A-G-R-A

Ha vágyat nem is, de aktivitást fokoz!

2010. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
google vágyfokozó
2010. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem linkelem,mert reklámnak számítana de,scitec tribu x 90.

A saját tesztoszteron termelésedet fokozza,szteroid mentes.

Napi 3 szem,kb 2 hét múlva hat és garantált a reggeli álló farkas ébredés,ismét.

2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nő vagy vagy férfi?
2010. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Metaxa... :P
2010. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként hülyén hangzik, mert én fiatal vagyok, de komolyan van olyan tusfürdő, aminek az illatától megveszek :D Nem tudom miért. És parfümbe is van ilyen, talán neked is ez kellene, főleg ha nő vagy. Nekem fahéjas narancsos tusfürdőm van és imádom az illatát, iszonyú gátlástalan gondolataim támadnak tőle :DD
2010. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!