Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni a bizalmat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát ... egyszer már megszegted az ígéreted, felesleges újra ígérgetni, mert elsőre nem jött be. Üljetek le, beszéljétek át, mondd el, hogy tanultál az esetből és ezentúl igyekszel tartani magad az ígéreteidhez.
2022. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy bocsánat, de az se normális, hogy ennyi bizalma nincs alapból a barátodnak benned. Honnan tudja, hogy kikkel beszélgetsz, ezt ellenőrzi? Ezt a gyerekes eltiltó magatartást se értette soha. Ha nem adtad alá a lovat, hanem normálisan próbáltad leépíteni, azzal semmi gond. De te ott hibáztál, hogy hazdutál neki. Ne ígérj olyat, ami utána nem úgy lesz.
2022. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

És honnan tudja ezt a párod? Nyomozott utánad a hátad mögött?


Azért szerintem ezt lehetne értelmesen is kezelni, itt ha így van, a bizalom korábban sem volt meg, ha ez megnyugat.


Kb a férfi ismerőseim háromnegyedével nem kommunikálnék, ha senkivel sem beszélnék, aki valaha bepróbálkozott..

2022. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg sok őszinte és higgadt kommunikációval.
2022. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem kár volt azzal féltékennyé tenni a párodat, hogy arról mesélgetsz neki, hogy más környékez meg, de te elutasítod, és továbbra is tartod ígéreted ellenére a kapcsolatot. Igen fiatal és tapasztalatlan lehytzsz, ha nem tudod, apuska sokszor visszafelé sül el. Szerintem töródj bele, hogy ennyi volt, és tanulj belőle a következő kapcsolatodban. Még kicsit éretlen vagy. Idővel megtanulod, hogyan viselkedj egy kapcsolatban.
2022. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"beszéltem valakivel továbbra is, pedig megkért, hogy ne tegyem, mert neki rosszul esik."

Megígérted, hogy befejezed? Hazudtál neki?

Ígéretszegés történt, vagy úgy gondolja, hogy fontos neked a másik (is)?

Bizalomvesztés vagy hiúsági kérdés? Vagy már elment a kedve az egész kapcsolatotoktól?

2022. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!