Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maszturbál minden nap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maszturbál minden nap, ha velem is lehetne?

Figyelt kérdés

Egy ève èlünk együtt, de két ève vagyunk egy pár. Korábban csak hétvégente találkoztunk, akkor ment nagyjából minden. Amikor összeköltöztünk, gondoltam most mèg jobb lesz, mindig lesz alkalmunk összebújni, de a harmadik nap után már kivolt, hogy hagyjam már, mert ez már sok. Napi 1.. 3 napig...

Addig addig, hogy most már nem kezdeményezek inkább sosem, mert attól meg "nyomást" èrez, meg "teljesítési kènyszert".

Gondoltam talán neki ennyire van igénye, megpróbáltam beletörődni. Átlagosan heti 2* voltunk azóta együtt. Az utóbbi hónapokban viszont volt, hogy két hét is kimaradt. Igèrgetett, hogy na majd így lesz, meg úgy lesz, de semmi. Aztán amikor most a hèten már kínomban èn kezdeményeztem, majdnem el is utasított (két hèt után), mert pont előtte verte ki magának, ès nem volt sok kedve.. még aznap este találtam egy használt zsepit a kuka mellett... Azóta figyelem kicsit, ès rájöttem, hogy minden egyes nap önkielégít... Már nem tudom mit találjak ki. Edzeni járok, (de amúgy sincs rossz alakom) szexibbnèl szexibb fehérneműket veszek, csipkehálóing, harisnyatartó-cobfix.. Nincs veszekedés, amúgy minden más teljesen jól működik, bújik, puszilgat, ölelget, virágot hoz..

Sosem voltam még úgy, hogy nagyobb igènyem lett volna a szexre, mint az aktuális páromnak, így most nagyon hülyén èrzem magam..

N27, ő F28


2022. márc. 4. 06:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
25%
Elég sokszor jönnek hasonló kérdések. Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy az ilyen csajok mégis hol vannak? :D Sorban hallom haveroktól, hogy akár már pár hónap után is heti 1-2 szexet kapnak. Komoly kapcsolatban 1 kivételtől eltekintve én is olyanokat fogtam csak ki, akik heti pár szexel beérték, miközben nekem napi 2 lenne az átlag. Gondolom, rengeteg ilyen srác van, hogy nem tudjátok pont őket kifogni?
2022. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!