Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudassam anyámmal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam anyámmal, hogy elég idős vagyok a fiúzásra?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és az anyám nem enged "fiúzni"... persze volt már barátom, de én szeretnék őszinte lenni az anyámmal, nehogy kiderüljön vhonnan és akkor nagyobb a baj....
2010. szept. 12. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy te fiúzni akarsz... Jobb ötletem nincs...
2010. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
egyszeruen...ulj le vele beszelgetni es mond meg neki,hogy te erettnek erzed magad a fiuzashoz
2010. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
még egy ötlet.... kérdezd meg, hogy neki nem járt már ebben a korban a fiúkon az esze.... ha nemet mondd, akkor mondd meg, hogy te már érett vagy rá és a mai világban egyáltalán nincs korán:D...
2010. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért készűlj fel arra, hogy tisztázd vele a szabályokat. Te mit szeretnél, mik a határok ő mit vár és hogyan stb.

Az elég érett vagyok helyett ha inkább elmondod neki, hogy szeretnél srácokkal ismerkedni, az könnyebben elfogadható.

Meg ha hozzá teszed, hogy szeretnéd ha az ilyesmit is megbeszélhetnéd vele akkor csak megérti.

Ja, és jó lehet tudni, hátha volt már valaki az anyukádnak/apukádnak is ilyen idős korában.

2010. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Háhh xD...Nekmem leső komoly kapcsolatom 12 éves koromba volt! :)

És nemvok ribi! :|

2010. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet ribi nem vagy de hogy írni nem tudsz... :)

Amúgy szerintem beszélj vele arról hogy mit szeretnél...csak azt tudom mondani amit előttem is.

20/L

2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is, ne tudasd vele, mert nem vagy elég idős hozzá.

Másodszor inkább a tanulásra figyelj inkább jobban, főleg az olvasásra (mert ahogy látom nem igazán megy) és 3 év múlva gyere ide vissza kérdezgetni.

2010. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs az elcseszett inkább-okért, de telóról írtam és nem láttam át rendesen, hogy kettő van belőle.
2010. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem kezdj el vele olyan témákról beszélgetni,ami a felnőttéválásról szól,meg hogy neki milyen pasis ügyei voltak.Aztán szép lassan adagold be ezt az egészet!Meglátod,ha látja hogy éretten viseled magad,akkor nem lesznek problémái!:)

2010. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, azt csak gondolod, hogy elég idős vagy hozzá. Igaza van anyukádnak.
2010. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!