Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. Ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Ha ezt csinálta, én pedig túlléptem már rajta, miért nem száll le rólam?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam egy fiúba és egy ideig ő is viszont.De aztán csúnyán megalázott a barátnőim előtt,én pedig letettem róla.Egész nyáron nem láttam,megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval és most boldog vagyok.Ő flörtölgetett,volt vagy 3 csaja a nyáron,mindegyik kb 1 hétig.Én elfelejtettem,túlléptem az egészen.De most,hogy elkezdődött a suli,mintha kicserélték volna.Bámul meg minden,valahogy mindig az utamba kerül.De én már nem akarok tőle semmit.Mit csináljak vele?
2010. szept. 12. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
rázzd le! adj egyértelmű jeleket h nem akarsz tőle semmit, vagy egyszerűen mond meg neki kereken
2010. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert most úgy gondolja elb@szta a dolgokat veled, és a három futó kapcsolat után arra gondol, hogy veled komolyabb is lehetett volna, mint azzal a hárommal.
2010. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!