Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú és 13 éves lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú és 13 éves lány. Működhet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 12:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Inkább a Szent Bibliát pörgesd!
2010. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az a 4 év nem is lnne sok ha te 20 a fiú 24 lenne de így... Am működhetne kíváncsi vagyok hogy a szüleid támogatják e
2010. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Úgy érted, a pedofíliát támogatják a szülei? Hmm, micsoda gondolat... Biztosan támogatják. Gratulálok, okos vagy.

Kedves Kérdező! Csak azért akarsz a sráccal lenni, mert idősebb, így pedig Te lehetsz a menő az osztályban, ugye? Már azt is behazudtad a többieknek, hogy lefeküdtetek, gondolom. Vagy legalábbis orálisan már kielégítetted.

Ha ezeken megsértődtél, akkor igazam van. Ha csak mérges lettél, akkor nem tudok biztosat mondani. De ha hidegen hagyott, amiket írtam, akkor tényleg komolyan gondolod a kapcsolatot. Attól azért félj egy kicsit, hogy a srác nem. Nem hiszem, hogy jólesnek ezek a sorok, de ne várj sokat a dologtól. Miért kell ilyen korán elkezdened? Vagy, ha mégis akarod, miért nem egy fiatalabbal? Az udvarlás igenis merüljön ki az elpirulós arcrapusziban, meg a copf-húzogatásban. Nagyon fiatal vagy, attól függetlenül, hogy érettebb vagy-e a társaidnál. Pontozzatok le, de szeretném, ha ez a kapcsolat nem működhetne. Mi a különbség aközött, ha egy 13 vagy egy 14 éves csajjal fekszel le a beleegyezésével? Pár év sitt a keményebbik fajtából. Nah, mindegy... Ez az én véleményem.

2010. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!