Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek valamit holnap?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Holnap megyek hozzájuk délután.Az szülei ugyan már láttak egyszer 2 percre,gyors megvolt a "bemutatkozás" is(annyiból állt,hogy jó estét XY vagyok ,mert nem volt betervezve a találkozás és épp siettek...Szóval holnap vigyek valamit ha megyek?Egy szál virágra gondoltam az anyukájánk.
2010. szept. 12. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2010. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyalizásnak vennék? :O vagy miért?az 1 hónap miatt?
2010. szept. 12. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nem kell vinni semmit.
2010. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem se vigyél semmit, nem szokás ilyenkor.
2010. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem szokás.Virágot vagy bort :O az előző barátom anyujának is vittem egy szál virágot...de akkor úgy látszik rosszul hittem vagy így neveltet vagy mi.
2010. szept. 12. 00:36
 6/10 A kérdező kommentje:
neveltek*
2010. szept. 12. 00:37
 7/10 anonim ***** válasza:

nyugodj meg - jól neveltek.

anyuka biztosan értékelni fogja, ha viszel neki egy szál virágot, apukának valóban nem szükséges vinni valamit, de az sem tragédia, ha viszel neki egy palack bort.

2010. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csak nehogy nekem egy szál rózsát vigyél. annak mi értelme? ne nevettessetek már. valami "kisebb" növény az már inkább.


vigyél neki szilvát, vagy valami gyümölcsöt ami éppen van\terem nektek otthon, annak jobban örülne.

2010. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem rózsára gondoltam.Hanem liliom vagy kála vagy valami ilyesmi.
2010. szept. 12. 01:14
 10/10 anonim válasza:

szerintem kérdezd meg a barátodat,hogy anyukája a virágnak vagy a papája a bornak örülne-e ha igen akkor szerintem csak egy jó benyomást fogsz tenni..ártani meg nem fogsz:)

17/L

2010. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!