Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? Nagyon nyomulós? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki pár hónapja fel vett msn-re.

Aztmondta hogy látott párszor és szimpi vagyok neki.

Beszélgettünk párszor.kérdezősködött.

Aztán a legjobb haverom kihivott és meglepődtem mert ott volt a csaj is..:O

Utána láttam a csajt az ucán köszöntem neki..és pár nap mulva beszélgettünk msn-en.

És kérdeztem tőle hogy miért volt a haverommal erre ő..:"Mert kihívott.és mondtam neki másnap hogy téged is hívjon ki" . Aztán a csaj kérdezősködött hogy van-e barátnőm meg hogy kamozzunk meg találkozzunk.Mondtam neki hogy nagyon elfoglalt vagyok.

Aztán a csaj ezt írta..: "Nekem nagyon szimpi vagy..és bejössz. tudom furán hangzik mert végülis alig beszélünk meg igazából még nem is találkoztunk."

Én erre nem írtam vissza semmit.Félek hogy megbántottam de utána kérdezte hogy mitcsinálok arra már válaszoltam. Szvl most nem értem a csajt mert a haverommal filmezett meg pizzázztak és a haverom járni akar vele de a csajnak végülis én jövök be..:S

Legalábbis nekem ezt mondta..Mit csináljak?

Mert szép a csaj meg jófej..és nem szeretném megbántani őt se meg a haveromat se..

17/F

14/L


2010. szept. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de durvaaa :D:D:D:D a csaj is itt kerdezte meg...ez igen...:D:D:D szerintem jojetek ossze :D:D egy a gondolkodas modotok is :D:D:
2010. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


vigyázz mert a végén kiderül hogy egy honlapon barangoltok... amúgy sok sikert, ha tetszik és te is tetszel neki akkor mi akadálya? haveroddal gondolom úgy sem fog összejönni

2010. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úristen..ez most komoly?

Ez durva XD

kottajóó :)

2010. szept. 11. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Király! Egyszer ilyennek is történnie kellett az oldal fennállása során.


Amúgy szerintem a barátságod legyen fontosabb, semmint a csaj, én ezt tanácsolom.

16/F

2010. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
huu ez váratlan volt:D
2010. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha nekem is ismerős volt ez a "kihívott" ezt sehol máshol nem hallottam.. Összeilletek:D
2010. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló szituban, és nem ment rá a barátságom. Arról nem te tehetsz hogy te jössz be a csajnak, nem pedig a haverod. Baj nem lehet.
2010. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!