Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én huzzom fel ezzen magam? A barátomnak most tényleg ezt kellet tennie? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Az van, hogy a barátommal távkapcsolatban élünk. Ma átjött az öccséval meg az apjával. Kb. fél 4 től fél 7 ig voltak. Kettesben kb. csak 1 órát voltunk. Azt a többiben csocsoztunk meg a tesom idegesített minket( idősebb mint én). Azt egy idő után a kisebb tesomal leült játszani a gép elé addig ameddig nem mentek(ez kb. 1 ora másfél ora volt. Aztán amikor elment nem mondta nekem hogy szia meg semmi. Meg kellet várnia a tesoját azt akkor jutott az eszébe hogy én ott vok a szobámban talán elkellene köszönie(mert direkt nem mentem ki ha akar elköszön ha nem ak nem). Most csak én vagyok ilyen, hogy ezt nem nagyon csiptem??? Marhán felhuzot, de nagyon szomorú is lettem, mert láttom azt inkább leül a gép elé. Titeket ez mennyire zavarna? Vagy mennyire vennétek ezt a szivetekre? Bocsi a helyesírás miatt.
2010. szept. 11. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem azt akarja mondani hogy ne neten keresztül beszéljétek meg hanem élőben!
2010. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De mondom hogy távkapcsban vagyunk. Sajna.
2010. szept. 12. 17:42
 13/15 A kérdező kommentje:
Megirtam neki, hogy zavart, hogy leült a gép elé erre meg csak azt irta hogy ok.:@
2010. szept. 12. 17:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagy fontos neki, érdektelen teljesen--->ok-ezt a választ csak az adja

tapasztaltam én is, uezt csinálta velem az exem

nem szeret, és te hiába szereted ,szakíts vele, különben ő fog kilépni a kapcsolatból

távkapcsolatban éltek, nem látod mit mikor kivel csinál

nem bántásnak szánom, de lehet már "keresgél" is

ha ő mondja ki sokkal rosszabbul fogod érezni magad

2010. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy ez neki csak egy ok??? Erre azt írta, hogy nem bocsi.:(
2010. szept. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!